CASTLEVANIA Yönetmeninden LEGEND OF ZELDA DİZİSİ Gelebilirmiş

Geçen hafta Castlevania ikinci sezon yayınlandı. Hayranları kısa bir ilk sezondan sonra büyük bir gelişme olduğunu gördüler.

The Wrap’ın de işaret ettiği üzere serinin yapımcısı Adi Shankar, Instagram hesabında bir Japon oyun şirketi ile bir seri hakkında görüştü. Yine de 16 Kasım’dan önce bunu ortaya çıkarmayacağını belirtti. Yine Wrap’ın söylediğine göre bu seri Nintendo’nun The Legend of Zelda’sı olabilir. Yani bir Legend of Zelda dizisi gelebilir.

Gönderisinde Adi şöyle diyordu: “İkonik video oyun serilerinden birini diziye uyarlamak için ikonik bir Japon oyun şirketi ile görüştüğümü teyit edebilirim. 16 Kasım günü saat 1’de ne olduğunu açıklayacağım. Hepinizi seviyorum. Bu yolculukta beni takip ettiğiniz için teşekkürler. Sizleri eğlendirmek bir ayrıcalık olmaya devam ediyor.”

Link – Legend of Zelda

 

Yapımcı seriyle ilgili başka bir yorumda bulunmadı, doğal olarak bunu resmileştirmek için ayın 16’sını beklememiz gerekiyor. Ama eğer bu seri Legend of Zelda olursa oldukça merak içinde olacağımız kesin, özellikle de Castlevania  tarzında bir animasyon olacaksa.

Nintendo ise  ”bu konuyla ilgili yapacak bir açıklamamız yok.” diyor. Elbette detayların ilk önce Shankar tarafından açıklanmasını bekliyor olabilirler.