LA CASA DE PAPEL 3. Sezon Tanıtımı Yayınlandı

Jenerik müziği ile dahi sadece milyonların dikkatini çeken diziden beklenen müjde geldi. Netflix’in en başarılı dizileri arasında yer almayı başaran La Casa de Papel biten ikinci sezonu sonrasında sessizliğe bürünmüştü. La Casa de Papel 3. sezon merakla beklenmekteydi.

İlk ve ikinci sezonun tüm bölümlerinde izleyiciye kesintisiz heyecan yaratmayı başaran yapım, son bölümde herkesi üzmüştü. Aslında eminim ki benim gibi herkes için muazzam keyif ile izlenen bir final oldu ancak konunun devam etmeyecek şekilde bitmiş olması “Yeni bir sezon olmayacak!” dedirtti…

La Casa de Papel 3. Sezon olur mu olmaz mı diye yorumlar yapılırken yayınlanan tanıtım ile yakın zamanda yeni bölümlerin yayında olacağı resmi olarak açıklanmış oldu. Şimdi asıl soru “başka bir banka mı soyulacak?”…

Son bölümde soygun bazı kayıplara rağmen başarılı bir şekilde sona ermiş ve herkes hedeflediği hayatı yaşama şansı yakalamıştı. Peki, yeni sezonda yeni bir soygun mu yapılacak yoksa var olan hayatları ile alakalı farklı bir konumu işlenecek?

Yayınlanan tanıtım şu an bu konuyla alakalı hiçbir kopya vermiyor ve yaptığımız araştırmalarda da bir sonuca varmadığımı söyleyebiliriz. La Casa de Papel yeni sezon için tanıtımların dahi büyük etki yaratacağı kesin görülmekte.