SABRINA Dizisinin Yıldızlarından Yeni SABRINA Oyuncularına İyi Dilekler

Chilling Adventures of Sabrina dizisinin ilk sezonu Netflix’de yayınlandı. Bu dizideki oyunculara 90’lı yıllarda izlediğimiz sitcom Genç Cadı Sabrina’nın oyuncularından iyi dilekler geldi. Yeni Sabrina dizisi olan gençlik korku dramasının ikinci sezonu çekilmeye başladı. Archie Comics’in yarattığı bu seri, 90’lı yıllardaki dizi ile aynı karakterleri ve temel benzerlikleri taşımasına rağmen tamamen farklı bir tonda.

Serinin haberi ilk olarak 2017’de Riverdale dizisi ve Archie Comics Baş Yaratıcı Görevlisi Roberto Aguirre-Sacasa ile birlikte geldi. Dizi Sabrina Spellman(Mad Men oyuncusu Kiernan Shipka) etrafında dönmekte. 16. yaş gününde ailesinden(halaları Hilda ve Zelda) gelen doğa üstü güçlere sahip olduğunu gerçeği ile karşılaşır. Sıradan bir ölümlü olan erkek arkadaşı ile Harley Kinkle(Ross Lynch) ile yaşantısına devam edecektir.

Yeni Sabrina Dizisine İyi Dilekler

Karakterler size tanıdık geliyorsa, 90’larda yayınlanan ve yedi sezon süren bu ABC dizisini izlemişsiniz demektir. Bu dizinin oyuncuları Netflix’de yayınlanacak olan Chilling Adventures of Sabrina dizisi oyuncularına “best witches” (wish/dilek kelimesinin witch/cadı kelimesi ile bileşimi) dediler. Yani cadıca iyi dileklerini dilediler diyebiliriz. Melissa Joan Hart (Sabrina), Nate Richert (Harvey), Caroline Rhea (Aunt Hilda), and Beth Broderick (Aunt Zelda)’dan Shipka, Lynch, Lucy Davis ve Miranda Otto’ya gelen dilekleri aşağıda izleyebilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/BpXD4mJDX1r/?taken-by=netflix

 

Hart, ” Witches Be Crazy” yazılı tişörtü ile Shipka’ya başarılar diledi. Ayrıca süpürge ile elektrik süpürgesi arasında seçim yapması gerekirse, elektrik süpürgesini tercih etmesini söyledi. Richert ise bu korkutucu ve lanetli ortamda Lynch’in hayatta kalmasını istediğini belirtti. Rhea, Davis’i tebrik etti. Broderick ise bu yeni dizide Otto’yu görmek için heyecanlandığını belirtti.