Inde Navarrette SUPERMAN & LOIS Kadrosuna Katıldı

superman & lois - Lana

Superman & Lois dizisinin bu sonbaharda planlandığı gibi The CW’de ilk gösterim yapıp yapmayacağını hala bilmesek de, oyuncu kadrosuna yapılan eklemeler devam ediyor. Lana Lang’ın kızı Sarah Cushing hakkında yeni ayrıntılarımız var.

Deadline’ın haberine göre Inde Navarrette, Superman & Lois’in oyuncu kadrosuna katıldı. Lana Lang ve küfürbaz kocası Kyle Cushing’in kızı Sarah Cushing’i canlandıracak. Navarette en son Netflix’de yayınlanan 13 Reasons Why isimli dizisinde rol almıştı.

Sarah Cushing, hazır cevap, çok havalı ve geçmişinde şeytanlıklar yatan bir çocuk olarak tanımlanıyor.

Flash yapımcısı Todd Helbing ve Greg Berlanti tarafından geliştirilen dizi  Jerry Siegel ve Joe Shuster tarafından yaratılmış olan DC karakterlerine dayanıyor ve dünyanın en ünlü süper kahramanı ile çizgi romanlarının en ünlü gazetecileri olan Clark Kent(Superman) ve Lois Lane’i konu alacak.

Crisis on Infinite Earths led olayları Clark Kent’in bir değil iki çocuğa sahip olmasına yol açtı. Genel görüş, Man of Steel gibi süper güçler gelişmeye başlarken onları takip edeceğimizi söylüyor.

Superman ve Lois dizisinin çalışmalara ne zaman devam edebileceğinden veya ne zaman yayınlanacağından tam olarak emin değiliz. Ancak emin olduğumuz bir şey var ki, bildiğimiz DC Comics karakterine çok farklı bir yaklaşım olacak.

İlginizi çekebilir: Tüm Zamanların En Önemli 10 Süper Kahraman Çifti