Hulu’dan GHOST RIDER ve HELSTROM Dizileri İçin Sipariş

Hulu ve Marvel Television arasındaki iş ortaklığı büyümeye devam ediyor. Çizgi roman firmasının sevilen karakterlerine yeni diziler gelecek. Hulu, yaptığı yeni açıklamada Ghost Rider yani Hayalet Sürücü dizisinin 2020’de ekranlarda olacağını söyledi.

Marvel TV’nin ABC Signature Studios ile ortak yapım olarak karşımıza getireceği bu dizide Marvel TV’nin başındaki isim Jeph Loeb yönetici olacak. Ghost Rider dizisinde, Agents of SHIELD serisinde olduğu gibi  Johnny Blaze’ye değil, Robbie Reyes‘e odaklanılacak. Dizinin yapımcı ekibinde Ingrid Escajeda ve Paul Zbyszewski de yer alıyor.

Ghost Rider serisinin yanı sıra Marvel ve Hulu bir başka dizi için daha çalışıyor olacak. Bu da dizi de, “Helstrom“.  Serideki karakterler Daimon ve Ana Hellstrom  gizemli ve güçlü bir seri katilin çocuklarıdır.  Kardeşler, kendine has tutum ve becerilere sahip kişilerdir.

hulu dizileri ghost rider

Helstrom karakterleri henüz hiçbir film ve dizide karşımıza çıkmadı. O yüzden bu dizi, hayranların gözünde Ghost Rider kadar büyük beklentiye sahip olmayabilir. Ancak Ghost Rider, Agents of SHIELD dizisinde izleyici karşısında yer buldu. Bu nedenle en azından onun yarattığı etkiyi yaratabilecek birşeyler hayranlar tarafından talep edilebilir.

Hulu’nu Marvel dizilerinden olan Runaways’in 3. sezonunda olduğunu hatırlatalım. Bunun dışında firmanın üzerinde çalıştığı animasyon Marvel yapımları da şöyle; Howard the Duck, M.O.D.O.K., Hit-Monkey ve Tigra and the Dazzler.

Hulu’nun hisselerinin çoğuna sahip olan Disney, onu daha olgun, şeytani temalı diziler için kullanıyor.

Sizin bu dizilerden beklentileriniz neler? Yorum yapın.