Agents of SHIELD 4. Sezonunda GHOST RIDER da Olacak

Ghost Rider Agents Of Shield

“İntikam bu sonbaharda geliyor!”  Ghost Rider Agents Of Shield’da.

San Diego Comic-Con’daki Agents of SHIELD panelinde geçen 3 sezonla ilgili pek çok anı konuşuldu. 4. sezonun çekimlerine henüz başlandığı için 4. sezondan ortaya çıkan herhangi bir görsel yoktu ama panelin sonunda paylaşılan kısa bir fragman tam bir bomba etkisi yaptı.

ghost rider

Reklam görsellerinde San Diego etrafında görülen ateşli zincirlerin Hellfire için olduğu farz edildi. Bu, 3. sezonda Hive’in yanında yer aldığı için mantıklıydı. Akıllarda kalan soru ise şu oldu: “Onun görselleri neden gelecek sezonun büyük bir parçasını oluşturuyor?”. Bu konuda zincirler yüzünden Ghost Rider‘ın diziye katılacağı yönünde spekülasyonlar yapıldı ama çizgi romanlarda S.H.I.E.L.D ile bir bağlantısı olmadığı için bu biraz mantıksız olarak değerlendirildi. O halde gerçekten ne oluyor?

 

Ghost Rider Agents Of Shield

Gabriel Luna (True Detective, Matador), gelecek sezon Robbie Reyes olarak karşımıza çıkacak. Luna’nın yaşına dayanarak belli ki karakter üzerinde biraz değişiklik olacak.

Marvel’den  Jeph Loeb konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“4. sezon su götürmez şekilde serinin en büyük ve en tutkulu hikayesi olacak ve tüm bunlar Ghost Rider’dan mirasımız olan büyük karakterlerden biriyle başlayacak. İntikam ateşi  SHIELD’e doğru sürdüğünde her şey değişecek.”

Marvel’in Agents of SHIELD serisi 20 Eylül Salı günü ekranlara dönecek.