HARLEY QUINN 2. Sezon Çok Bekletmeden Ekranlarda Olacak

harley quinn 2. sezon

Yetişkinler için animasyon dizisi Harley Quinn 2. sezon  Nisan ayında DC Universe yayın izleme servisinde gösterime girecek.

DC Universe’nin Harley Quinn’i yeni bölümleri ile iki aydan daha kısa süre sonra yayınlanacak. Harley Quinn 2. sezon Nisan ayında bizlerle olacak. 2019 Kasımında DC Universe’de ilk kez yayınlanan yetişkin animasyon dizisi, Justin Halpern, Patrick Schumacker ve Dean Lorey üçlüsü tarafından geliştirildi. 13 bölümden oluşan ilk sezon etkileyici bir oyuncu kadrosuna sahipti. The Big Bang Theory yıldızı Kaley Cuoco (Harley Quinn)’nun ana karakteri seslendirdiği kadroya Jason Alexander, Tony Hale, Giancarlo Esposito, Wanda Sykes, ve Alan Tudyk da katılmıştı. Bu çok önemli aktörlerin her biri seslerini DC Comics dünyasındaki önemli karakterlere ödünç verdiler. Ve şimdi bu karakterler DC’nin en sevilen kadın karakterlerinden birinin hikayesini anlatmak için bir araya geldiler.

DC animasyon dizisinde Harley Quinn, Joker’le bir kopuşun ardından  kendi maceralarına yelken açtı. Poison Ivy, Clayface ve Doctor Psycho gibi karakterlerden yardım alan Harley, Legion of Doom’a katılmayı planlıyor. Harley Quinn, bu karakterin ne isteyip ne istemediğini anlaması ve ses aktörlerinin başarısı ile çok olumlu eleştiriler aldı. İlk sezondan zevk alan izleyiciler, Harley Quinn’in ikinci sezonu için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar. DC Universe’ün Harley Quinn’in Twitter hesabında, gösterinin ikinci sezonunun Nisan ayında geleceğini açıkladı. Habere şovun animasyon olmasına rağmen çocuk dostu olmadığını vurgulayan bir video eşlik etti. Video, mizahi bir hava içinde devam ederken Harley Quinn’i bu kadar farklı kılan şeyleri aktarmayı da başarıyor.

Resmi Twitter sayfasında ikinci sezon tarihinin duyurusu ile birlikte  yayınlanan videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

2018’de başlayan DC Universe yayın izleme hizmeti, diğer popüler başlıklara da sahip. Stargirl, Titans ve Doom Patrol gibi gösterimi yapılan yeni yapımların da çıkması bekleniyor. Bu yapımlara ek olarak izleyicilerin Harley Quinn’in birinci sezonundaki olayların yan etkilerinin ne olacağını öğrenmek için biraz daha beklemeleri gerekiyor.

fanzade.com editörü