FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

G.O.T 8. Sezon Fragmanında Jon ve Daenerys, WINTERFELL'e Ulaşıyor

0

Nisan ayında yayınlanacak olan Game of Thrones'un 8. ve final sezonu için geri sayım başladı. Daha heyecanlı olamazdık. Winterfell kapılarını Jon ve Daenerys'e açıyor.

Westeros'un güçlü isimleri son bir gövde gösterisi yapmaya hazırlanırken, biz hayranların tek merak ettiği ise kimin ölüp kimin hayatta kalacağı. Elbette ki sekizinci sezona dair ayrıntılı detaylar bir süre daha gizemini koruyacak ancak HBO dün akşam yayınladığı fragmanda bizlere ufak bir ipucu vermiş oldu.

Yukarıda gördüğünüz fragmanda olduğu üzere Jon Snow (Kit Harington) ve Daenerys Targaryen (Emilia Clarke) Winterfell'e ulaşıyor ve onları Sansa Stark (Sophie Turner) şu sözlerle karşılıyor. "Winterfell sizindir majesteleri."

Çok büyük bir detay olmasa da heyecanımızı Breaking Bad finalinden sonra bu kadar katlayan bir teaser'la karşılaşmamıştık. Nisan ayında nihayet Game of Thrones'u ekranlarda gördükten sonra merakımız sonlanacak. Böylesine büyük bir beklenti ve heyecanın hakkını verebilecek sahneler görmeyi de umut ediyoruz.

Gece Kralı tarafından yönetilen Ak Gezenler ordusu kuzeydeki krallıklara hızla ilerlemeye devam ediyor.

Kit Harrington ise sekizinci sezon hakkında şu sözleri söyledi.

"Acımasız olacak! Beş yıl önce bir günde çekilen sahneler şimdi beş günde çekiliyor." "En doğru şekilde yapmak istiyorlar, her bir sahneyi farklı açılardan çekerek en doğrusunu elde etmeye çalışıyorlar."

 

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.