SHAZAM! İkinci Fragmanıyla Karşımızda!

DC‘nin Captain Marvel’i Shazam‘dan yeni bir fragman yayınlandı. Filmin yönetmeni David Sandberg geçen cuma Twitter üzerinden yaptığı açıklamada fragmanın bugün geleceği haberini vermişti. Zachary Levi‘ı kahramanımız Shazam rolünde izleyeceğimiz filmin kötü adamı ise Mark Strong‘un hayat verdiği Dr. Thaddeus Sivana olacak. Eminem’in klasik ”My Name Is” parçasının kullanıldığı ve kahramanımızın güçlerini öğrendiği fragman işte burada:

5 Nisan‘da vizyonda olacak filmin konusu ise resmi internet sitesinde şöyle belirtildi: Hepimizin içinde bir süper kahraman var, sadece onu ortaya çıkarmak için biraz sihir gerekiyor. Billy Batson için bu sihirli sözcük: SHAZAM! 14 yaşındaki bu çocuk bir büyücü sayesinde yetişkin bir adam olan Shazam adlı süper kahramana dönüşebiliyor. Kalbi hala bir çocuk kalbi olan Shazam, bu yetişkin halinde herhangi bir gencin süper güçlerle yapabileceği şeyleri yapıyor yani eğleniyor! O uçabilir mi, X-Ray görüşüne sahip mi, ellerinden yıldırım atabilir mi, sosyal bilgiler sınavını geçebilir mi? Shazam, yeteneklerinin sınırlarını bir çocuğun neşeli umursamazlığıyla test etmeye başlıyor. Ancak Dr. Thaddeus Sivana tarafından kontrol edilen kötü adamlarla savaşmak için bu güçlere hızlıca hakim olması gerekecek.

Shazam! filmi için heyecanlı mısınız, fragmanı nasıl buldunuz, sizce filmde Superman olacak mı? Filme ve fragmana dair görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.