GAME OF THRONES 8. Sezondan Fragman Geldi!

Zaman içinde tarihin en popüler ve en büyük dizilerinden biri haline gelen Game of Thrones‘un sekizinci ve final sezonundan “Crypts of Winterfell” adıyla bir teaser fragman yayınlandı.

Stark ailesinin sağ kalan evlatlarını Winterfell’in altındaki anıt mezarlarda ölmüş ebeveynlerinin heykelleri arasında dolaşırken görüyoruz.

Fragmanın en dikkat çekici noktası ise Jon, Sansa ve Arya kendi heykellerine bakarken Arya ve Sansa’nın heykellerinin o anki hallerine benzemesine rağmen Jon’un heykelinin olduğundan daha yaşlı durması, Jon’un da bunun karşısındaki şaşkınlığı.

Bu görüntüden çıkarılan teoriye göre “gelecek olan kıştan” Arya ve Sansa sağ çıkamayacakken Jon ise daha uzun yıllar yaşayacak.

Game of Thrones’un yayıncı kanalı HBO, geçenlerde toplu halde dizilerinden kısa kısa kesitler içeren bir video yayınlamıştı. Bu videoda şu an Winterfell’in haklı sahibi, en büyük Stark çocuğu Sansa, Winterfell’i Daenerys Targaryen’e vermeyi kabul ediyordu.

Kit Harington da geçtiğimiz günlerdeki bir röportajında “Game of Thrones’un son sezonu bizi bitirmek için dizayn edildi.” dedi. “Dizinin sonunda herkes çökmüştü. Dizi bittiği için mi ağlıyorduk yoksa çok yorulduğumuz için mi bilmiyorum. Uykusuz kaldık. Sizi düşündürmek için yapılmış gibiydi. Bundan usandım.” “Dizinin sonunda herkesin yürüdüğünü hatırlıyorum ve ben de bunu çok seviyorum, hayatımdaki en güzel şeydi, bir gün mutlaka özlerim ancak ben artık yokum.”

Game of Thrones’un son sezonu 14 Nisan’da bizlerle olacak.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.