FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

BLACK WIDOW 18+ Olabilir Mi? İşte Yanıtı

0

Uzun zamandır beklenen Black Widow filmi hakkında detaylar henüz bilinmese de ortalıkta dolanan söylentiler öyle gösteriyor ki Black Widow +18 yaş sınırlandırmasına tâbi tutulacak bir film olabilir.

Twitter'da yapılan paylaşımlarda Black Widow'un Marvel tarihinde bir ilki gerçekleştirip +18 olabileceği belirtiliyor. Marvel tarafından yapılan açıklama ise bunun sadece bir ihtimal olduğunu gösteriyor.

Bu şekilde r-rated olarak gösterime giren Deadpool'dan sonra sinemalarda 18+ süper kahraman filmlerinin önü açıldı. Logan ve Deadpool'dan sonra  Hellboy da bu sınırlama ile çıkacak. Marvel'ın da bu +18 akımına dahil olup olmayacağı merak ediliyor.

That Hashtag Show'daki Charles Murphy Marvel Stüdyolarının Black Widow'u +18  yapıp yapmamalarını tartıştıklarını öğrendi ve bunu Twitter hesabında paylaştı. Şu anda kesin olarak +18 olacak mı yoksa olmayacak mı bilmenin mümkün olmadığı ekledi. Ancak yukarıda belirttiğimiz gibi +18 bir Marvel filmi mümkün bir olasılık.

Marvel Stüdyoları başkanı Kevin Feige ve Disney CEO'su Bob Iger geçmişte +18 Marvel filminin düşünebileceğini söylemişti ancak bunun üzerine çalıştıklarını söylememişlerdi.

Filmin hali hazırda geliştirilme aşamasında olduğunu düşünecek olursak en azından bir süre filmin +18 olup olmayacağını öğrenemeyeceğiz. Marvel filmleri hep "13 yaş altı ebeveyn kontrolünde izleyebilir" olarak derecelendirilmişti. Bu onlar için de çok farklı olacak. Black Widow'un +18 olmasına gerek yok ancak bu elbette ki yönetmen Cate Shortland'ın hikayeyi nasıl bir açıdan anlatmak istediğine bağlı.

 

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.