FRIENDS Dizisi NETFLIX Listesinden Çıkabilir!

GÜNCELLEME: Netflix İçerik Yönetim Müdürü Ted Sarandos’un The Hollywood Reporter’a söylediğine göre Friends dizisi listeden çıkacak haberleri sadece bir söylenti.  Ancak buna ek olarak herhangi bir detay paylaşmadı.

THR’ın yorumuna göre Netflix ve telif hakkı sahipleri arasında tekrar anlaşmalar gerçekleşiyor. Böylelikle Netflix’teki Friends dizisinin kesin kaderi şu anda havada gibi gözüküyor.

Orijinal Haber:

Friends dizisi çok yakında Netflix’ten ayrılıyor. Hem de 1 aydan kısa bir sürede 1 Ocak 2019’a kadar…

90’ların sevilen sitcom’u yayın hizmetinden kopuyor. Bundan sonra belki de Netflix’e son altı haftada eklenen diğer binlerce seriyi izlemek zorunda kalacaksınız. Artık bölümleri tekrar izlemeyi bıraksanız iyi olur. Netflix’in 10 sezon ve 236 bölümlük lisansı 1 Ocak 2015’de başlamıştı. Öyle görünüyor ki bu dört yıl süreli lisans yenilenmedi. Bu oldukça garip hissettiriyor çünkü Friends Netflix’te uzun zamandır varmış gibi hissettiriyor, yine de 2015 yılı sanki 45 yıl önceymiş gibi olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Umuyoruz ki Friends dizisi tekrardan bir yayın organında sunulana kadar izleyebilmek için dizinin kopyalarına sahipsinizdir. İşin iyi yanından bakacak olursak bu süre zarfında daha önce diğer izlemediğiniz sitcom türü dizileri izleyerek Friends tekrar yayınlandığında ise “ Ara Vermiştik!” diye çığlık atabilirsiniz.