Gelen Bir Şeyler Var Bu Tarafa! DİZİ VE SİNEMA Dünyasından Gelişmeler

Barbie filmi için bazı ilginç yazarlar bulunmuş. A Quiet Place 2 (Sessiz Bir Yer 2) çekimleri başlamış. Melissa Benoist, Supergirl’ün önümüzdeki sezonunda yönetmen koltuğuna oturacakmış. Ayrıca, Agents of SHIELD ve Legion‘a dair bir şeyler ve Doom filmine yeni bir bakış.

Buradan sonrası SPOILER!

Sinema Haberleri

 

Barbie

Başrolünde Margot Robbie‘nin yer alacağı live-action Barbie filmini yazmaları için Greta Gerwig ve Noah Baumbach (bu ikisi sevgiliymiş) ile anlaşılmış. The Hollywood Reporter‘in haberine göre ise Greta Gerwig‘in gözü yönetmen koltuğundaymış. Bir ufak bilgi vermek gerekirse, film Mattel Films ve Warner Bros ortaklığında yapılacak.


Deadpool 3

Comic Book ile yapılan son röportajda, yönetmen David Leitch, Fox ve Disney birleşmesinden sonra üçüncü bir Deadpool filmine dair şüpheli ama hevesli bir açıklama yaptı. Dedi ki;

“Herkes kendi dünyasında bir şeyleri başarmak ister. Yani, eğer bana Deadpool 3’ü çekmek ister miyim diye sorarsanız, ‘Elbette’ derim. Ama sanırım Endgame sonrasındaki Marvel’da olduğu gibi, Fox ve Disney’de bir şeyler dönülmez şekilde sarsılacak. Tüm o kargaşa son bulduktan sonra umarım Deadpool yerinde kalabilir. Bu biraz ironik, değil mi?”


A Quiet Place 2 (Sessiz Bir Yer 2)

Yönetmen John Krasinski‘in attığı bir tweet’e göre, film çekimleri resmen başlamış.

Monster Problems

Bu arada, The Walking Dead ve Guardians of Galaxy‘den tanıdığımız Michael RookerTeen Wolf‘tan tanıdığımız Dylan O’Brien ve Iron Fist‘ten tanıdığımız Jessica Henwick‘in başrollerinde yer aldığı ve “bir gencin (Joel Dawson) canavarların kol gezdiği bir dünyada hayatta kalmak için uzman bir canavar avcısından (Clyde) aldığı eğitimi” anlatan filmin 6 Mart 2020 yayınlanması planlanıyor.


Doom: Annihilation

1 Ekim 2019’da sadece ev sinema sistemi (DVD, Bluray formatında) için yayınlanacak olan Doom filminin kapak görseli yayınlandı.

Scooby-Doo! Return to Zombie Island

Scooby Çetesi, 1998’te yayınlanan “Scooby-Doo on Zombie Island” ‘ın devam filminde, nadiren karşılaştıkları, doğa-üstü olmayan olaylardan birinin ardındaki “gizemi” çözmeye kararlılar Morgan Moonscar… hayatta mı?

 

Dizi Haberleri

 

Doctor Who

İngiliz gazetesi The Mirror‘ın haberine göre Doctor Who’nun on ikinci sezonunda Mary Shelley’nin Siberlerle karşılaştıktan sonra Frankenstein’ı yazmak için ilham aldığını anlatan bir bölüm yer alacak.


Supergirl

Entertainment Weekly‘in haberine göre, Melissa Benoist, Supergirl’in beşinci sezonunun on yedinci bölümü ile yönetmenlik kariyerine giriş yapacak.


The Haunting of Bly Manor

The Wrap’ın haberine göre, Netflix’in The Haunting of Hill House dizisinde Luke Crain’i canlandıran oyuncu Oliver Jackson-Cohen, dizinin ikinci sezonunda Peter adlı “çekici” bir karakteri canlandıracak.


Into the Dark

Yine The Wrap‘in haberine göre, Into the Dark‘ın 6 Eylül’de yayınlanacak bölümünün adı “Pure” ve bölümde Jahkara Smith, McKaley Miller, Scott Porter, Annalisa Cochrane, Ciara Bravo, Jim Klock ve T.C. Carter yer alacak.

Kızlar Günü” temalı bölümün yönetmeni Hannah McPherson “Saflık İnzivası’nda gizli bir ritüel gerçekleştiren birkaç genç kız. İçlerinden biri doğaüstü bir varlık görmeye başladığında ürkütücü bir soru belirir kafalarda- hangisi daha tehlikelidir: saldıkları Şeytan mı, yoksa babalarının beklentilerini yerine getirmenin baskısı mı?” üzerine dikkat çekiyor.


Because the Night

Luther‘in yaratıcısı Neil Cross, eski romanı Burial‘ı, dört bölümlük doğaüstü mini-dizi olarak Because the Night ismiyle ITV kanalı için uyarlayacak. “Suçluluk, hayaletler ve cinayet”. Sonuçta çok da ölü olmayabileceğini öğrenen genç bir kadının ölümünden sorumlu olan iki eski ortamcı Nathan ve Bob’un hikayesidir.


Agents of SHIELD

Agents of SHIELD’in iki bölümlük sezon finali “New Life” için özet yayınlandı.

“Zaman daralıyor, Ekip her şeyin sonunu (Kıyamet) durdurmak için cehenneme gidip, geri dönmek zorunda kalacak. Kim hayatta kalacak? Öğrenmek için Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.‘in 2 saatlik sezon finalini mutlaka izleyin.

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. ‘in ana kadrosunda Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons, Natalia Cordova-Buckley ve Jeff Ward yer alıyorç

Konuk oyuncu kadrosunda ise Joel Stoffer, Karolina Wydra, Briana Venskus, Coy Stewart, Christopher James Baker, Jan Uddin ve Shainu Bala yer alıyor.

“New Life” bölümü Nora Zuckerman & Lilia Zuckerman ve Brent Fletcher & Jed Whedon kadrosu tarafından yazıldı ve Nina Lopez-Corrado ve Kevin Tancharoen tarafından yönetildi.


Siren

Siren‘in 1 Ağustos’ta yayınlanacak olan ikinci sezon finali “New World Order” da “Deniz kızları hakkındaki gerçekler” ortaya çıkacak.


Legion

Gelecek haftaki Legion bölümünün fragmanında, David zamanda geriye gidiyor.

https://youtu.be/UWWEuDhPjTI