Mark Millar Açıkladı: Yeni Wolverine TARON EGERTON Mı Olacak?

Taron Egerton
Yeni Wolverine Taron

Hugh Jackman 17 yıl boyunca karaktere hayat verip Logan ile kostümünü duvara astığından beri yeni Wolverine’in kim olacağı konusunda pek çok spekülasyon (Örn: Jason Momoa “Yeni Wolverine” olabilir mi?) yapıldı. Bugün de o iddialardan biriyle karşınızdayız. Fikri ortaya atan ise Old Man Logan çizgi roman serisinin yaratıcılarından Mark Millar. Tahminine göre yeni Wolverine, Kinsgman filmlerinden tanıdığımız İngiliz oyuncu Taron Egerton olacak.

Civil War, Kingsman: The Secret Service, Kick-Ass ve son Wolverine filmi Logan’ın da büyük ölçüde ondan esinlendiği kaynak materyal olan Old Man Logan çizgi romanlarının yazarı Mark Millar, Twitter üzerinden paylaştığı bir gönderide Wolverine kostümünü giyecek kişinin Egerton olacağını söyledi.

Paylaştığı bir tweet’te Spider-Man: Far From Home‘un şu ana kadarki 850 Milyon Dolar gişe başarısını tebrik eden Millar’a bir takipçisi, 2002 yılından yazarın kaleme aldığı bir çizgi roman sayfasını paylaşarak o sayfada geçen Robert Downey Jr‘ın gelecek Iron Man olması ile ilgili ön görüsünü tebrik eden bir yanıt verdi. Bunun üzerine geleceği tahmin edebilen Millar, tweet’i alıntılayarak esprili bir şekilde ”Hiç unutmayın, asla yanılmam. Bu arada bir sonraki Wolverine, Taron Egerton olacak.”  dedi.

Çizgi romanlarda kısa boylu olması ve bu yüzden kendisinden uzun boylu olması sebebiyle X-Men takım lideri Cyclops’a ”Sırık!” diye hitap eden Wolverine‘in 1.88 boyundaki Jackman’dan sonra 1.75’lik Egerton’a geçmesi de bu yönden iyi olacaktır. Rol için istenilse de çok olası olmayan bir diğer aktör Keanu Reeves de bu konuda 1.86’lık boyuyla evde kalıyor, ayrıca kendisi Jackman’dan da yaşlı. Tom Hardy de 1.75 olup bu yönden de role çok uygun olsa da kendisi bildiğiniz üzere Venom oldu. Başta bahsettiğimiz diğer spekülatif isimler de bunlardı.

Sizler artık MCU içinde yer alacak Wolverine olmak üzere hangi aktörü görmek istersiniz ya da belki X-23’ün Wolverine kostümünü giydiği görürüz yani hangi aktrisi Wolverine olarak görmek istersiniz?

Taron Egerton yeni Wolverine mi?
Taron Egerton yeni Wolverine mi?

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle ve daha fazla kişiye erişebilmemiz için yazılarımızı arkadaşlarınızla ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.