in ,

DESIGNATED SURVIVOR 4. SEZON Gelmeyecek! NETFLIX, Başkana “Hoşçakal” Dedi

Designated Survivor, bir kez daha iptal edildi. 24 dizisinin yıldızı Kiefer Sutherland‘ın başrolünü oynadığı Designated Survivor 2016 yılında ABC kanalında başlamıştı. 2 sezonun ardından ABC seriyi iptal ettmişti. Sevilen dizilerin kurtarıcısı Netflix bu diziyi de kurtarıp 3. sezonu izleyicilere sundu. Ancak Designated Survivor 4. sezon gelmeyecek.

David Guggenheim‘in yarattığı Designated Survivor, Birleşmiş Milletlere yapılan terörist saldırısından sonra, düşük seviyedeki bir kabine üyesi Tom Kirkman’ın (Sutherland) başından geçenleri konu alıyor. Kirkman’ın ülkeye düzen vermeye çalışan profesyonel ve kişisel çabasını takip etmekte  olan iki sezonun ardından düşük reyting sebebi ile bu politik drama dizisini iptal etme yoluna gitti. Ancak Netflix, 10 bölüm olarak sunduğu 3. sezonun ardından 4. sezonun gelmeyeceğini açıkladı.

Netflix, Designated Survivor 4. sezon için çalışmayacak.

TV Line haberine göre Netflix 4. sezon için tüm umutları sonlandırdı. Birkaç izleyici 3. sezonun ABC’de yayınlanan bölümlerle karşılaştırdığında ortalama kaldığını iddia etmişti.
Dizinin hayranları için hayal kırıklığı yaratan bir durum olsa da Sutherland’in 4. sezondan önce sözleşme anlamında zorluklar yaşadığını söylemişti.

Netflix de bu politik drama dizisine veda ettiklerini şu şekilde ifade etti;

Dizinin hayranlarına üçüncü bir sezon sunduğumuz içn gurur duyuyoruz. Ve üç sezonu da yıllarca taşımaya devam edeceğiz.

Başta Başkan Kirkman rolünde bizlere tutku ve özveri dolu unutulmaz bir performans sunan yıldız ve yapımcı yönetmen Kiefer Sutherland’e özellikle teşekkür ediyoruz.
Ayrıca yapımcı yönetici Neal Baer’e vizyonu ve sağlam eli, David Guggenheim, Mark Gordon, Suzan Bymel, Simon Kingber, Aditya Soddo ve Peter Noah ile birlikte tüm oyuncu kadrosuna zorlayıcı ve tatmin edici bir final sezonu için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Daha çok dizi haberi için sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fanzade tarafından yazıldı

Fanzade.com'un haber ve makale hizmetleri hesabı.

Black Widow filmi

BLACK WIDOW Filmi Nihayet Budapeşte’de Neler Olduğunu Açıklayabilir

MARVEL SDCC’de MCU 5. FAZ Filmlerini Gizlice Duyurdu mu?