BREAKING BAD Filmi İçin Çekimlere BU AY Başlanıyor

AMC’nin hit televizyon dizisi Breaking Bad, 2013’te sona ermişti. Ülkemizde de oldukça sevilen yapımlardan biriydi. Şimdi ise bu evreni genişletme çalışmaları devam ediyor. Ön hikaye dizisi olan (prequel) ve başrolünde Bob Odenkirk’in oynadığı Better Call Saul için beşinci sezon haberi de verilmişti. Şimdi de serinin yapımcısı Vince Gilligan bir Breaking Bad filmi çekmeye başlayacakmış.

Hollywood Reporter haberine göre, iki saatlik film yapımcılığı bu ay New Mexico’da başlayacak. Proje ile ilgili özel detaylar az ve resmi olarak AMC tarafından onaylanmış değil. Ama New Mexico Film Ofisi, bu başlığa sahip bir projenin Kasım ayı ortalarında çekime başlayacağını doğruladı.

Filmin bir ön hikaye konulu mu, yoksa dizinin devamını anlatacak şekilde mi olacağını bilmiyor olsak da, THR, filmin “kaçırılmış bir adamın kaçışı ve onun özgürlük arayışına” odaklanacağını belirtiyor. Gilligan bu yapımın senaristlik ve yönetmenliği yapacak isim. Breaking Bad’in ana yıldızlarından biri olan Bryan Cranston ve Aaron Paul’un da yapımda olup olmayacağı bilinmiyor. Ayrıca bilmeyeniniz varsa Cranston’un karakteri Walter White dizinin sonunda ölmüştü. Bir devam filmi olacaksa zaten Cranston’ın oynaması imkansız gibi.

Better Call Saul 2015 yılında ilk bölümü ile karşımıza çıkmıtşı Bu Breaking Bad‘in ünlü karakteri avukat Saul Goodman’ın hayatını anlatan bu yapımın baş rolünde Bob Odenkirk var. Dördüncü sezon geçen ay sona ermişti ve gelecek sene beşinci sezon için geri dönecek. 4. sezon, Breaking Bad’in olaylarına daha çok yaklaşıyor ve Breaking Bad’deki oyuncular Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut olarak), Giancarlo Esposito (Gus Fring) ve Mark Margolis (Héctor Salamanca) tüm Breaking Bad rollerini yeniden canlandırmaktalar.

say my name heisenberg ile ilgili görsel sonucu

Breaking Bad filmi için merak içindeyiz. Yeni haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.