Sevilen Oyun LIFE IS STRANGE Çizgi Roman Olarak Geliyor

Dontnod’un sevilen oyunu Life Is Strange, Titan Comics tarafından çizgi romana uyarlanan birçok video oyunu serisinden biri oluyor. Titan’ın dört bölümlük Life Is Strange çizgi roman serisinin ilk sayısı önümüzdeki hafta yayınlanacak ayrıca yayıncı, çalışmalarına dair ilk bakış görüntülerini paylaştı.

Orijinal oyunda olduğu gibi, Titan’ın Life Is Strange çizgi romanı Max ve Chloe’nin karakterlerinin yaşadığı kalp kıran sonlarından birinin olaylarını takip ediyor.

Life is Strange çizgi romanının yazarlığını Emma Vieceli yaparken, çizimleri Claudia Leonardi yapmakta. Titan, çizgiromanın ilk sayfalarından birkaçını ve varyant kapaklarını paylaşmış. Aşağıda görebilirsiniz.

 

Life is Strange’in ilk sayısı 14 Kasım’da çevrimiçi mağazalarda satışa konacak. 32 sayfalık romanın 4 $ fiyat etiketi ile çıkacağı söylenmekte. Yayıncının sitesine giderek diğer sayıların ne zaman çıkacağını takip etmeniz mümkün. Aşağıda çeşitli kapak çalışmalarını da görebilirsiniz.

 

LIFE IS STRANGE Çizgi Roman
LIFE IS STRANGE Çizgi Roman
Bu kapakta Chloe’nin suda yansımamasının olmaması ayrıntısı cidden çok etkileyici.

Daha önce de söylediğimiz üzere, Life is Strange elbette Titan Comics’den çıkan ilk oyundan uyarlama çizgi roman değil. Geçen ay Bloodborne: The Death of Sleep‘in ilk sayısını yayınladı. 112 sayfalarık çalışma Titan’ın Bloodborne serisinin 4 konusunu işliyor. 17 $’lık fiyat etiketi ile çıkan Bloodborne: The Healing Thirst de Perşembe günü yayınlandı.