NETFLIX ANİMELERİ İçinden Seçilmiş 10 Yapım

Netflix 2018 yılında birçok anime serisini içerikleri arasına ekleyerek anime meraklılarını mutlu etti. Bu yıl da, birçok başarılı sanatçının elinden çıkmış olan Batman Ninja, Hitoshi Akamatsu ve Warren Ellis’in kaleminden Castlevania ve tüm dünyada sevilen serilerden biri olan Code Geass gibi yapımlar Netflix animeleri arasında yerini alacak.

 

Anime tutkunları ve  animeler ile henüz tanışmamış ama yeniliklere açık tüm izleyiciler için en iddialı anime yapımları sıraladık. Bu harika yapımları Netflix izleme listenize almayı unutmayın!

Castlevania: 2. Sezon 

Bir vampir avcısı, Dracula’nın komuta ettiği, öteki dünyaya ait yaratıklardan oluşan ordunun ablukasındaki şehri kurtarmak için savaşır. Trevor Belmont’un şeytani ordulara karşı verdiği amansız mücadele Netflix’te yayında!Batman Ninja 

En iyi Japon sanatçılarca gerçekleştirilen bu uyarlamada, arızalanan Quake Motoru tarafından geçmişe savrulan Batman düşmanlarıyla feodal çağda yüzleşmek zorunda kalıyor. Feodal Tokyo’da geçen Batman Ninja uyarlamasını anime olarak bir de Netflix’te izleyin.Code Geass: Lelouch of the Rebellion

 İstediği herkesi anında itaat ettirme gücüne sahip liseli bir genç, maskeli bir kahramana dönüşerek uzun süren Britanya işgaline karşı Japonya’nın isyanına liderlik eder. 2007 Tokyo Uluslararası Anime Fuarı’nda en iyi TV serisi ödülünü kazanan anime serisini Netflix’te izleyin.


Fate/EXTRA Last Encore: 2. Kısım 

 Sonunda yedinci kata ulaşan Hakuno, bu hatalı savaşı bir şekilde düzeltebileceğini umuyor. Ama zaman tükeniyor. Hakuno’nun macerasına yayında olan yeni bölümleri ile Netflix’te eşlik edin!Hero Mask: 1.Kısım 

Şirketler ve hükümetler, ölümlerden sonra biyo maskelerin kontrolünü ele alıyorlar. Bir kız, maskeleri bir sonraki seviyeye taşımak için kilit bir role sahiptir. Heyecan dolu anime 3 Aralık’ta Netflix’te sizi bekliyor!


BAKI 1.Kısım   

Dövüş sanatları şampiyonu Baki Hanma, efsanevi dövüşçü babasını geçmeye çalışırken, gelmiş geçmiş en azılı ve acımasız idam mahkumu Tokyo’ya doğru yola çıkmıştır. Baki Hanma’nın düşmanlarına karşı gerçekleştireceği amansız dövüş 18 Aralık’ta Netflix’te başlayacak!


Sirius the Jaeger 

Tokyo’da, kendilerini “Jaegers” olarak adlandıran bir grup, Sirius’u arayan vampirleri gizlice avlar. Bu grup arasında genç kurt adam Yuliy’de vardır. Yuliy’in kendini kutsal bir maceranın içinde bulacağı anime 21 Aralık’ta sadece Netflix’te!


LAST HOPE 2.Kısım  

NETFLIX ANİMELERİ

 İnsanoğlunun yedi yıl önce yok olmasının ardından, zeki bilim adamı Leon Lau şimdi  istemeden yarattığı ekolojik felaketle savaşmalıdır. Leon’un mücadelesi 21 Aralık’ta sadece Netflix’te!


Hi Score Girl 

NETFLIX ANİMELERİ

Oyun oynamaktan kendini alamayan karakterimiz, akademik ve spor hayatında başarısız performansını sürdürürken, zengin sınıf arkadaşı Akira ile eşleştirilir. Hikayenin nasıl evrildiğini izlemek için 24 Aralık’ı bekleyin.


Ingress: The Animation

NETFLIX ANİMELERİ
NETFLIX ANİMELERİ

 Bilim adamları, insan zihnini etkileyebilecek gizemli bir maddeyi keşfettikten sonra, iki grup bu müthiş gücü kontrol etmek için tam bir savaşa giriyorlar. Netflix animeleri arasındaki Ingress: The Animation pek yakında Netflix’te yayında olacak.

 


Ekstra: Live-action. Tite Kubo’nun muhteşem mangası Bleach’i canlı aksiyon olarak izleyin

BLEACH 

 Lise öğrencisi Ichigo bir anda ölüm meleği yetenekleri elde edince güçlerini geri vermeyi çok ister. Ama önce birkaç ruh toplamalıdır. Ichigo’nun kötü ruhlar ile olan macerası Netflix ekranlarında!