FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Marvel’cılara Müjde! She-Hulk Dizisinde BETTY ROSS Karakteri Geri Dönebilir!

Marvel Studios, MCU’nun yeni bir dönemine girerken İlk Fazından birçok tanıdık yüzleri geri getiriyor gibi görünüyor. Mesela The Incredible Hulk’un Betty Ross’u Liv Tyler’ın geri döneceğini iddia eden yeni bir söylentinin ortaya çıkması hepimizi heyecanlandırdı doğrusu…

0

The Incredible Hulk’un Betty Ross ’u Liv Tyler Marvel Evrenine Geri Dönmeye Hazırlanıyor!

Marvel Studios’un yeni Disney+ dizisi She-Hulk’ta kadro yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. Full Circle Cinema sitesi, Liv Tyler’ın 2008’deki The Incredible Hulk’tan Betty Ross rolünü yenileme görüşmesinde olduğunu iddia ediyor! Perdenin arkasındaki karmaşık telif hakkı (Universal, Paramount gibi…) sorunları nedeniyle film tartışmalı bir şekilde MCU ailesine dâhil olmuştu. Ama hayranlar Betty, The Leader ve Abomination gibi diğer Hulk karakterlerinin MCU’ya bir şekilde geri dönebilmelerini ümit ediyorlar. Belli mi olur?!

Red-Hulk’ın da Dâhil Olma Vakti Gelmedi mi Sizce?

Ayrıca William Hurt’un gelecek yılki Black Widow filmi içinde de “Thunderbolt” Ross rolüne geri döneceği söyleniyor. En sonunda kötü niyetli Red-Hulk’a dönüşebilir mi? Ama pek sanmıyorum. Niye mi? Çünkü Black Widow’un bir ön hikâye (prequel) filmi olacağı konusuna dikkat edersek (en azından temel konum olarak İç Savaş ile Sonsuzluk Savaşı arasında yaşanacak), şu an Thunderbolt’tan bir Hulk dönüşümü beklememeliyiz. Thunderbolt’un Red-Hulk’a dönüşebilmesi için She-Hulk dizisine zamanlanması gerektiğini de düşünmekteyim. Bu arada Marvel Stüdyolarının  Bruce Banner’ın kuzeni Jennifer Walters’ın rolünü üstlenecek 30’lı ve 40’lı yaşlar aralığında aktrisler aradığına devam ettiğini de söyleyelim.

Sizin bu konuda düşünceleriniz ne? Yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.
Dilerseniz sitemize kayıt olarak da yorum yapabilirsiniz.

 

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.