VENOM’un Yönetmeni Ruben Fleischer, Örümcek-Adam’a Giden Yolun Planlarını Onaylıyor!

Zombieland: Double Tap ile ilk VENOM: Zehirli Öfke Filminin Yönetmeninden Eleştiriler ve İlgili Açıklamalar…

İlk  Venom’un yönetmeni Ruben Fleischer şu anda Zombieland: Double Tap‘ı tanıtmak için elinden geleni yapıyor. Ancak geçen yıl tam da  bu zamanlar yapımcı eleştirmenlerin beğenisini almayan bir film olan Venom’u piyasaya sürmüştü. Kısa süre önce yapılan bir röportajda, film yapımcısına Marvel Comics uyarlaması konusunda bir şey değiştirip değişmeyeceği ve özel bir yenilik olup olmayacağına dair fikirler soruldu:

“Eğer bir şey olursa, eleştirmenlerin buna tepkilerini değiştirirdim. İnsanların hoşuna gitmediği için gerçekten şaşırdım. Çünkü gözde bir filmdi ve Sony’e karşı sadece geri tepme olup olmadığından emin değilim, ya da insanlar Marvel’a inanmak istiyorlar. Fakat eleştirmenlere şaşırdım, çünkü seyirciler filmden gerçekten zevk aldılar. Ve bunu gören birçok insan, eğlenceli bir süper kahraman filmi olduğunu takdir etti. Bu yüzden biraz şaşırdım. Ne beklediklerini bilmiyorum.”

Bakalım Andy Serkis, Nasıl Bir Venom Filmini Yönetecek?

İlk VENOM'un Yönetmeni 'nden açıklamalar geldi

Sırada ne olacağına gelince ilk Venom’un yönetmeni olan Fleischer, Andy Serkis’in görüşünü dört gözle beklediğini itiraf etti: “Başkasının devralmasına izin vermekten çok mutlu oldum. Ve onunla ne yaptığını görmek için heyecanlıyım.”

İlginç bir şekilde yönetmen Sony’nin  Venom’unun, Tom Holland’ın oynadığı Spider-Man’i yoluna geçmesi olduğunu doğruladı: “Ve bu heyecan verici bir şey çünkü Venom’un çizgi romanlardaki orijinini filmde değiştirdik. Çizgi romanlarda Spider-Man’den evrimleşmişti, ancak Marvel-Sony olayı yüzünden bunu başaramadık. Bu yüzden düşündüğüm şey aslında konunun doğru inşa edildiğini görmek için  birbirleriyle karşı karşıya gelmeleri gerektiği yönündeydi.”

İkinci Venom filmi, Andy Serkis tarafından yönetilecek ve Kasım sonlarına doğru çekimlerini başlayacak. Serinin ilk filminin öncü yıldızları Tom Hardy, Michelle Williams ve Woody Harrelson da devam filminde hünerlerini göstermeye devam edecekler. Venom’un ikinci devam filminin ABD ile aynı tarihte, yani 2 Ekim 2020 tarihinde ülkemizdeki vizyonlara girmesi planlanıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz: Daha VENOM 2 Gelmeden VENOM 3’ü Düşlemek 

Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler? Sizce Andy Serkis Venom 2’yi başarılı şekilde yönetebilecek mi? Bu konu hakkında veya Venom 2 hakkındaki başka düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Kaynak: ComicBookMovie.com