BLACK WIDOW Filminin Tarihi İçin Bazı Duyumlar Var

Marvel resmi olarak duyurmuş olmasa da, Avengers filmlerinde gördüğümüz ve Scarlet Johansson’un oynadığı Black Widow karakterinin solo filmi geleceğine dair duyumlar işitilmekte. Scarlet Johansson‘ın Hollywood’un en pahalı aktrisleri arasında yer alacağı da bu film için söylenen konulardan biriydi.

Yabancı basın haberlerine göre ünlü oyuncunun rol alacağı filmin vizyona giriş tarihi aslında belirlenmiş, hatta Johansson başrolde yer almak üzere anlaşma süresini de uzatmış. Tahmini vizyon tarihini merak edenler için söyleyelim. Diğer Marvel yapımları ile kıyaslayınca, henüz yapılacağı bile resmi şekilde açıklanmamış bir film için yakın sayılabilecek bir tarih. Önümüzdeki yıl olmasa da bir sonraki yıl yani 2020’nin Ağustos ayında Karadul’un solo filmini vizyonda görebiliriz.

Avengers’da sıkça gördüğümüz Natasha Romanov’un filmi için meraklanılıyor.

Biliyorsunuz ki, yakın zaman sonra vizyona girecek Infinity War filminde de Natasha Romanoff‘u göreceğiz. Avengers ve diğer birçok Marvel karakterinin çılgın titan ile gireceği mücadelede kendisine ne olacağını bilemiyoruz. Zaten solo filminde de tahmin edebileceğimiz üzere aslında Romanoff’un geçmişine bir yolculuk yapılacaktır.