NieR: AUTOMATA’dan 2B SOUL CALIBUR 6 ‘da Rakiplerini Pataklayacak

Nier:Automata 2b Soulcalibur 6

2B Soulcalibur 6 ’nın ikinci konuk karakteri olacak.

Square Enix’in aksiyon oyunu Nier: Automata‘dan ününe ün katan YoRHa No. 2 Tip B – yani kısaca 2B yeni Soul Calibur oyunu için tanıtıldı. Bandai Namco, bugün Paris Oyunları Haftası’nda bir sunum sırasında 2B’nin oyuna dahil olduğunu gösteren bir tanıtım videosu da paylaştı.

Videoda Ivy karakterinin Nier:Automata’nın zamanına (M.S 11945) gittiğini ve orada 2B ile karşılaştığını görüyoruz. Tabi ardından kaçınılmaz bir dövüş başlıyor.

2B’nin  ikili kılıcını, Virtuous Contract, Virtuous Treaty ve Nier: Automata’nın savaş yeteneklerinin birçoğunu ilk fragmanda görmekteyiz. Ayrıca bu tanıtımda 2B’nin Soulcalibur 6‘daki görünümüne ve arka plan müziğinin tadına varabilirsiniz.

https://youtu.be/35H8A4wO5jw

 

2B Soulcalibur 6’nın tekrar oyuna dönen Tira karakteri ile season pass içinde iki oynanabilir karaktere ek olarak gelecek.

Oyunun Nier: Automata temalı DLC’si ayrıca 2B için ek silahlar, Nier’in Kaine’den esinlenilmiş ikinci bir kostümü ve yeni sticker ve kostüm aksesuarları içerecek. Aşağıda dahil olan içerikleri görebilirsiniz.

2B Soulcalibur 6