AVATAR STUDIOS Nedir? Stüdyodan Ne Beklemeliyiz?

avatar stüdyoları

Avatar hayranlarına müjde, Avatar Studios geliyor! Çoğumuzun karakterini şekillendiren,g erek animasyonları, gerek anlattığı hikaye ile benzersiz olan Avatar the Last Airbender ve çoğumuz eleştirse de bağırımıza bastığımız Legend of Korra serileri, tarihin en kötü adaptasyonlarından biri olan, serilerin üstüne bir enkaz bırakan Avatar: The Last Airbender filmine rağmen, Netflix’in popülerliği sayesinde yeni nesile ulaştılar ve hak ettikleri değere yavaş yavaş kavuştular.

Hali hazırda, Netflix’in yapacağı The Last Airbender dizisini, orjinal serinin yaratıcıları Michale Dante Dimartino ve Bryan Konietzko’nun diziyi bırakmalarından sonra acaba ikinci bir M.Night Shyamalan vakası mı olacak tedirginliğiyle bekleyen hayranlara yüreklerine su serpecek Avatar Studios haberi geldi.

ViacomCBS şirketi ve Nickelodeon, orjinal yaratıcılar ile birlikte yeni avatar temalı projeler yaratıcakları Avatar Studios’u duyurdu.Projeler hakkında bilgiye sahip olmasak da ViacomCBS yakın zamanda yeni bilgileri açıklayacaklarını duyurdu.

Peki Avatar Studios, biz hayranlar için ne ifade ediyor, ne beklemeliyiz ?

1- Avatar The Last Airbender 4. Sezon

Çizigiroman serileri ve devam serisi Legend Of Korra çıkmış olsa da kafamızda hala Avatar Aang ve arkadaşlarının 100 yıl savaşından sonra neler yaşadıklarına dair soru işaretleri var.Umarız yapımcılar hayranları kırmaz ve 4.sezonu bizlere sunarlar.

2- Geçmiş Avatarlar

Binlerce Avatar hayatları içinde, yalnızca 9 tanesinin resmi olarak ismini bilip bunların sadece 4-5 tanesinin hikayesini biliyoruz. Avatar Stüdyoları sayesinde yeni Avatarlarla tanışsak harika olmaz mı?

3- Avatar Studios ile Elle tutulur bir Live Action Projesi

ATLA filmi, ben dahil, kimilerine göre tarihin en kötü filmi, hatta çoğu kişi varlığını yok sayıyor. Beyaz perdede eli yüzü düzgün, ateş bükücülerin ateş olmadan ateş bükebildikleri bir film görme olasılığımız yüksek.

4- Yeni Toprak Bükücü Avatar

Avatar Korra’dan sonraki toprak bükücü Avatar’ı konu alan yeni bir animasyon, sanırım yapılacak eserlerden en ortada olan gibi duruyor. Umarım yanılmam.

5- Yeni bir bilgisayar oyunu

Oyunlar bazen bir hikayeyi anlatmak için en iyi araçlardan biri olabiliyor. Oyun sektörünün tavan yaptığı bu dönemde 2 veya 3 oynanmayacak derecede kötü olan ve henüz yapım aşamasında olan hayran yapımı oyun dışında elle tutulur kaliteli bir Avatar evreninde geçen oyunu hepimiz hak ediyoruz. İhtimali çok düşük olsa da heyecanlanmamak için hiçbir sebep yok.

Sizin Avatar Stüdyolarından beklentileriniz neler? Yorum yapmayı unutmayın. 🙂