Aklınızı Yerinden Oynatacak Yeni Bir Sezona Hazır mısınız? LEGION

David Haller‘ın (Dan Stevens) şu anda nerede olduğunu bilmiyoruz, gelecek sezon Legion‘da neler olacağı hakkında bir fikrimiz yok, ama her geçen süre biraz daha onun delirtmiş gibi duruyor. En son gösterilen tanıtım filminde bazı yeni görüntüler gösteriliyor ve Hamish Linklater‘ın yüzü yaralanmış helde Clark olarak geri döneceğini doğruluyor. Ayrıca David‘in Cary (Bill Irwin) ve Ptonomy (Jeremie Harris) ile bir araya geldiğini ve Syd (Rachel Keller) ile yaptığı atak etkileşimini daha fazla gördüğünü görüyoruz.

LEGION kimdir?

1985 Mart ayında okuyuculara merhaba diyen LEGION, Chris Claremont ve Bill Sienkiewicz‘in elinden X-MEN‘in yan ürünü olan NEW MUTANTS serisi için yaratılmıştır.Babası Profesör Charles Xavier ve annesi de Gabrielle Haller olan Legion, tek bir insanın zihnine sıkışmış bir süper kahraman takımı olarak özetlenebilir.

Esnaf bir baba ile tasarımcı bir annenin ortak çalışması. Boş vakitlerinde bal porsuğu ile komodo ejderi dövüşse hangisi kazanır diye düşünen, Koluna anime ve çizgiromanlarla alakalı dövme yaptıracak kadar fütursuz bir adam...