Pokémon Filmi İçin YENİ FRAGMAN Geldi!

Hem oyunları hem de animesi ile çoğu insanın çocukluğunda büyük yer sahibi olan Pokémon serisi, 27 Şubat 2018 tarihinde 22 yaşına girdi. Son üç yıldır Pokémon günü olarak kutlanan bu gün kutlamalar, oyunlar, Snapchat ve Google Home gibi uygulamalarda güne özel özellikler gibi birçok eğlenceyi beraberi getirse de, özellikle bir şey hayranlara mutlu anlar yaşattı: yeni Pokémon filmi fragmanı.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Pokémon: I Choose You (Pokémon: Seni Seçtim) filminin devamı niteliğinde olan Pokémon: Everyone’s Story (Pokémon: Herkesin Hikayesi) filminin konusu hakkında kısa bir özetten başka bir şey bilinmemekle birlikte yayınlanan bu fragmanda yardımcı karakterleri ve partner pokemon’larını gördük. Fura şehrinde yılda bir defa düzenlenen “rüzgar festivali” ve bu festival için bir araya gelen insanları konu alacak filmin ilk fragmanına aşağıdaki liknten ulaşabilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=c0arVTRwytA

Lisans hakları The Pokémon Company (Pokémon Şirketi)’ne ait olan Pokémon: Everyone’s Story’nin 13 Temmuz 2018 tarihinde Japonya’da vizyona girmesi bekleniyor.

 

Anime ve oyun içerikleri