68 WHISKEY Dizisinden İlk Fragman

Charlie Golf One dizisinden uyarlanan 68 Whiskey dizisinden fragman yayınlandı ve pek çok severi merakla beklemeye başladı.

0

Başrolü Kevin Costner tarafından üstlenilen Yellowstone dizisi kendine has bir dil sunmuştu ve Paramount Network tarafından yayınlanan yapım oldukça büyük beğeni almıştı. Dram ve komedi türleri ile ön plana çıkan 68 Whiskey, Afganistan'da yetimhane olarak bilinen bir askeri üstte görev alan sıhhiyecilerin hikayesini anlatıyor.

Genellikle dram filmlerinde pek çok hikaye anlatılmakta. Ama bu işte daha çok dizi tarzında ilerlendiği için konular kendi içinde bir dram bütünlüğü ile ele alınmış hem eğlenceli hem de drama olarak ortaya çıkıyor. Bu yüzden yetimhane hikayelerini kendine has bir dilde ortaya çıkardığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Farklı kültürlerin olmazsa olmaz hikayelerini ortaya çıkaran dizi için söylenebilecek o kadar farklı şey var ki, tehlikeli ve absürt bir dünyada neleri görebileceğimizi merak ediyoruz.

Dizinin oyuncu kadrosu da oldukça geniş bir dil ile çıkıyor karşımıza ve tanıdığımız simaları görüyoruz. Bu yüzden simaen dahi olsa karşımıza tanıdığımız kişiler çıkıyor. Bakalım hikayenin ilerleyişi ve düzenlemesi nasıl olacak? Hem merakla beklenen bir dizi ile karşılaşacağız hem de hikayeye dair yeni kurgular bulmuş olacağız.

Daha fazla detay için aşağıdaki linkten 68 Whiskey fragmanını seyredebilir ve kendiniz için önemli bulunan dengeleri de ortaya çıkarıp yorum yapabilirsiniz. Bu duruma dair daha rahat, daha estetik ve daha yoğun bir dilde içerik üreten sitemizi kendinize dair bir kullanım seçeneği içerisinde takip edebilir ve inceleyebilirsiniz.

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.