Sonbaharda Dönecek ARROW’un Final Sezonu Fragmanı Sizlerle

CW ekranlarında yayınlanan ve DC Comics’in sevilen kahramanlarında Arrow’un final sezonunun ilk fragmanı yayınlandı. 

DC Comics’in milyarder karakteri Oliver Quenn’in Arrow’a dönüşmesinin anlatıldığı Arrow dizisinin sekizinci ve final sezonuna dair ilk fragman geldi. Arrow dizisi ilk başlarda çok sevilse de daha sonrasında tekrarlar ve dizideki karakterlerin amatörlükleriyle büyük izleyici kaybı yaşamıştı. Dizi kendi içinde kısır bir döngüye girerken dizinin yedinci sezonu diziyi bir nevi bitiren sezondu. 

Ancak CW, dizinin anlatacak birkaç hikayesi olduğunu düşünüyor ve bu nedenle dizinin sekizinci sezonu olan final sezonuna izin verdi. Başarılı oyuncu olan Stephen Amell tarafından canlandırılan Oliver Quenn yani Arrow karakterinin final sezonunda ne yapacağı bilinmiyor

Yayınlanan fragmana bakıldığında dizinin eski sezonlarından kesitler olduğunu görüyoruz. Fragmanda bir diğer dikkat çeken detay ise Black Canary kostümü. 10 bölümlük olacak olan dizinin final sezonununu 2019 sonbaharda yayınlanması bekleniyor. Geçmiş sezonlarda ölen bazı karakterlerin geri döneceği dizinin fragmanını yazımızın sonundan izleyebilirsiniz.