KAPTAN KIRK Kendi Adını Taşıyan STAR TREK Viskisine Sahip !

Kaptan Kirk (James T. Kirk)‘e adanmış sınırlı bir bourbon viskisi, yakında satışta olacak. Resmi olarak lisanslı Star Trek ürünlerin içinde içkinin olması biraz kafa karıştırıcı olabilir, Ama şunu da es geçmemek lazım, kendi içki markasını hak eden bir Star Trek kaptanı olsaydı, o da Kirk olurdu. Kimse viski bardağını tutarken o kadar havalı durmaz. Bu tür bir viski almakla ilgileniyorsanız, buraya tıklayın.

Viskinin şişe fiyatı 64.99$ ve her müşteri en fazla 6 adet şişe satın alabiliyor.

Bu yaklaşan viskiden neler beklememiz gerektiğine dair biraz daha fazla bilgi isteyenler, aşağıdaki açıklamayı okuyun:

Kaptan Kirk

Kentucky, Tennessee ve Indiana’dan özel seçim fıçılarında dinlendirilmiş ciddi bir Bourbon. James T. Kirk Bourbon’un her damlası, sadece en iyi Bourbon’da görülen bir derinlik ve zenginlik sergiler. Viski ve ismini taşıyan adam için en yüksek saygıyla hazırlanmış olan “James T. Kirk Straight Bourbon Whisky”, ciddi Trek fanları ve ciddi Bourbon hayranı içindir. Bu çok özel serinin içinde karamel, Asya beşi baharatı ve cevizli notalar kesinlikle kaçırılmamalıdır.

Esnaf bir baba ile tasarımcı bir annenin ortak çalışması. Boş vakitlerinde bal porsuğu ile komodo ejderi dövüşse hangisi kazanır diye düşünen, Koluna anime ve çizgiromanlarla alakalı dövme yaptıracak kadar fütursuz bir adam...