FAIRY TAIL Spin-Off Manga Serisinden Yeni Haberlerimiz Var !

Bir süre önce internette, Hiro Mashima‘nın yeni bir Fairy Tail spin-off mangası üzerinde çalıştığına dair söylentiler geziyordu. Şimdi spin-off’un  bir isimi var. Manga, “Fairy Tail City Hero” olarak adlandırılacak. Mashima’nın ilk renkli çizimi Natsu‘yu geleneksel kıyafetiyle donatıyor, ancak renklendirmede yeleğinde açık mavinin hakim olduğu görülüyor. Lucy ise açık mavi üst, mini etek,  kelepçe ve silahın birleşimi ile seksi bir polis kıyafeti içinde bizleri kendine aşık ediyor. Elbette Natsu ve Lucy dururken Happy unutulacak değil, o da çok güzel bir polis şapkası ve kravatla çizimde kendine ayrılan köşeden bize selam çakıyor.

Buna ek olarak, Mashima bitmemiş bir çizim sayfasını da paylaştı. Serinin hayranlarını asıl heyecanlandıran bu sayfada iki önemli karakterimiz mevcut,  Laxus ve Gildarts da spin-off’da olacak !

Manga bu sonbaharda raflardaki yerini almaya hazırlanıyor, yeni haberler için bizleri takipte kalın 🙂

Esnaf bir baba ile tasarımcı bir annenin ortak çalışması. Boş vakitlerinde bal porsuğu ile komodo ejderi dövüşse hangisi kazanır diye düşünen, Koluna anime ve çizgiromanlarla alakalı dövme yaptıracak kadar fütursuz bir adam...