Zaman Çizelgeleriyle Oynamak: Flash Filmi Hala Gerekli mi?

flash

DC genişletilmiş evreninin en çok konuşulan noktalarından biri de Flash’ın buna dahil olmasıydı.

Birçok hayran Grant Gustin’e beyaz perdedeki rolünü tekrarlamak için şans verilmediği için öfkeli ve Ezra Miller’ın Injustice’den esinlenerek hazırlanmış Scarlet Speedster kostümünden yakınmaktaydılar. Öyle ki bu mesele, her iki aktörün de çeşitli fanlar tarafından savunulduğu ve gerçek Flash’ın kim olduğunu cesurca açıklayan bir Twitter savaşına dönüştü.

Ne olursa olsun, DC genişletişmiş evreni kimin ne olacağına karar verecek ve ikonik kahramanın kendi filminin çekilmesi şuan için planlanmaktadır. Bununla birlikte, kendimize sormalıyız: bu filme gerçekten ihtiyacımız var mı?

2018 çıkış tarihi ile, zaman kesinlikle yapımcıların aleyhine. İki yönetmen geldi gitti ve senaryo yeniden yazıldı. Elbette bu büyüklükteki bir prodüksiyona kapılmak için çok zaman gibi gelmiyor, değil mi? Her ne kadar büyük olasılıkla çıkış tarihi de ortadan kaldırılacak olsa da, acele etmemeliler.

DC evreninin geleceğinin Wonder Woman ve Justice League’in başarılarına dayandığı bir sır değil. Eğer bu filmler DC ve Warner Bros.’un da öngördüğü gibi performans göstermezlerse değişikliklerin yapılması gerekecek. Çok şey tehlikeye girdiğinde, gün ışığını bile görmeyebilecek bir filme zaman, emek ve para harcamak mantıklı değil. Haksız mıyım?