Deadpool 2’de Stranger Things’in David Harbour’u Cable Olarak Nasıl Görünecek?

deadpool 2 cable

Deadpool 2‘de ortaya çıkacak olan Cable hakkında pek fazla detay bulunmamaktaydı. Cable’ın rolü, Deadpool’daki after-credits sahnesinde dillendirilmişti. Daha sonra, yayınlanan Deadpool “No Good Deed” trailerında, Deadpool’un üstünü değiştirmek için kullandığı telefon kulübesinde “Nathan Summers geliyor” yazan grafiti Cable’ın geleceği fikrini ikiye katlamıştı.

Deadpool piyasaya çıktığından beri, rol için muhtemel aday olarak birçok oyuncudan bahsedildi. Bu liste gişe yıldızlarından bilinmeyenlere kadar uzanır. Listede Kyle Chandler, Pierce Brosnan, Michael Shannon ve Russell Crowe gibi isimler de yer alıyor. Geçen hafta, bunlara başka bir isim daha katıldı. Stranger Things yıldızı David Harbour, Cable’ı oynamaya hazırlanıyor ve hatta Deadpool’un kendisi Ryan Reynolds’la bazı test çekimleri yapacak kadar ileri gitmiş durumda.

Bu, Cable’in filmde olacağının resmi bir açıklaması sayılabilir mi? Durum hala belirsizliğini koruyor, ancak ünlü tasarımcı BossLogic, “Harbour eğer Cable’ı canlandırsaydı nasıl görünürdü?” sorusunun cevabını tasarladığı görselle cevapladı.

Deadpool 2
©BossLogic

Şu anda yapım aşamasında olan ve David Leitch’in yönetmenliğini yaptığı Deadpool 2, Ryan Reynolds ve senarist Paul Wernick ve Rhett Reese ile birlikte dönecek. Film, Deadpool’ın zaman yolculuğu yapabilen mutant ortağı Cable ve X-Force üyesi Domino’yu tanıtacak. Filmin vizyon tarihi ise henüz belli değil.