Zack Snyder Justice League’deki Batmobil’in Yeni Fotoğrafını Yayımladı

20th Century Fox bu haftasonu, Logan için söylenen tüm övgülerin spot ışıklarıyla vakit geçiriyor olsa da, onunla birlikte gelen müthiş Deadpool 2 promosundan da söz etmemekle birlikte, Wonder Woman’ın yeni fragmanı ile birlikte odağı yakında Warner Bros’a ve DC Extended Universe‘ye geri dönecektir, o da gelecek Cuma olabilir. Justice League ile birlikte, Suicide Squad ve Batman V Superman: Adaletin Şafağı ile beklentileri karşılamayı başaramamış stüdyoya geri dönme şansını temsil ediyor.

Patty Jenkins’in yaklaşmakta olan bir sonraki gayretine bakmayı sabırsızlıkla beklerken, Zack Snyder Justice League’de görüneceği şekilde Batmobile’in küçük bir görselini paylaştı. Kuşkusuz, son gördüğümüz zamandan çok farklı görünmüyor, ancak araçta çoğunlukla silah olarak birkaç yeni geliştirme var gibi görünüyor. Kendiniz bakın:

batmobil

Oldukça havalı, değil mi? Bir sonraki fragmanı sabırsızlıkla bekleyenleri tatmin etmeyebilir, ancak küçük yada büyük olsun, çok beklenen şeylerin yayınlanması hep güzel olmuştur. Warner Bros.’un henüz bir randevu vermediği halde trailerdan bahseden spekülasyon fragmanın Nisan veya Mayıs ayında bizlerle olacağına işaret ediyor.