Marvel’ın Runaways Dizisinin Hikayesi Yeni Fragmanda Açığa Çıkıyor

Marvel’ın The Runaways’i ekranlarda bizlerle buluşuyor, yeni bir fragmanı da geldi!

21 Kasım’daki ilk gösterimden önce Hulu, The Runaways için yeni bir fragman yayınladı. Fragman filmin konusunu, birbirlerinden ayrı büyüyen çocukluk arkadaşlarının tekrardan bir araya gelip zengin ailelerinin kötü insanlar olduğunu farketmeleri, bizlere sunuyor. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=plyJQG-nRN0

Brian K. Vaughan ve Adrian Alphona‘nın yazdığı çizgi roman serisinden esinlenen dizi, fragmanın başlarında klasik  gençlik drama dizileri gibi görünse de sonradan Jace‘in X-Ray gözlüklerini, Molly‘nin süper gücünü ve Karolina‘nın parlak formunu görüyoruz. Ah bir de Lace‘i görüyoruz, genetiği değiştirilmiş Deinonychus (Yaklaşık 100-110 milyon yıl önce yaşamış etçil dinazor)


Özel efektleri, büyü ve draması ile görülecek bir çok şeyi olan bu yapımda Rhenzy Feliz Alex Wilder’ı, Lyrica Okano Nico Minoru’yu, Virginia Gardner Karolina Dean’i, Ariela Barer Gert Yorkes’i, Gregg Sulkin Chase Stein’ı, Allegra Acosta da Molly Hernandez’i canlandıracaklar. Onlara Ryan Sands, Angel Parker, James Yaegashi, Kevin Weisman, Brigid Brannagh, Annie Wersching, Kip Pardue, James Marsters ve Ever Carradine de eşlik edecek.
Runaways

10 Bölümlük ilk sezonu 21 Kasım’da Hulu’da başlayacak olan The Runaways’i kaçırmamanızı öneririz.