Marvel’ın Patronu KEVIN FEIGE’den Yeni Haberler Geldi

Ağustos ayına geri dönüp eski yazılarımızı hatırladığınızda sizlere MCU’nun patronu Kevin Feige’in yeni sayılan Disney+ için üç yeni dizi yapacağını ve bu serilerin Moon Knight, Ms. Marvel ve She-Hulk ile ilgili olacağını iletmiştik.

O zaman elimize geçen birkaç bilgi parçasını birleştirdiğimizde Liv Tyler’ın She-Hulk serisinde Betty Ross olarak yer alacağını ve senaryosunun da Rick and Morty’nin de yazarı olan Jessica Gao tarafından yazılacağını öğrenmiştik. Dizileri yapılan bu karakterlerin de MCU’nun filmlerinde de yer alacağı da gelen haberler arasındaydı. Ufak tefek gelen bu bilgilerle heyecanımız artsa da fazla bir bilgi almadan bu heyecanı çok koruyamayız. Feige’nin de bunu bildiğine eminiz.

Feige geçen hafta 2019 Comic Con Experience – São Paulo’ya katıldı. Marvel’in yer aldığı panelde konuşan Feige Disney+ ile ilgili gelen sorularda sene sonunu işaret etti. Çok güzel bir haber hatta mükemmel diyebiliriz. Artık ne kadar süre bekleyeceğimizi biliyoruz. Marvel’ın kendine çok güvenmesi elbette güzel bir şey ama bu bahsettiğimiz üç dizi ile ilgili daha çok bilgi, daha çok fragman gelmemesi hayranların heyecanına ket vurmaya başladı. Feige’nin elinin altında bir sürü film, bir sürü fragman bir sürü dizi olduğunu biliyoruz ama sitemimiz bunları bizimle paylaşmaması.

Bakalım yeni seneye hangi dizi ya da filmlerle birlikte merhaba diyeceğiz?