Beyaz Perdeye Yansıtılması Gereken 5 Spider Man Kostümü

Orijinal 3 Spider-Man filminden bu yana, bizler Spider Man‘in klasik kırmızı-mavi kostümünün sadece değiştirilmiş versiyonlarını gördük. Moviepilot tarafından hazırlanmış olan ve sinemada görülmesi gerektiğine inandığımız 5 farklı Spider Man kostümünü sizlere sunuyoruz.

5. Spider-Man 2099 Kostümü

The Spider-Man 2099 Costume

Bu muhteşem 2099 kostümünü, futuristik bir Spider-Man filminde görmek harika olabilir.

4. Miles Morales Kostümü

The Miles Morales Costume

Spider-Man’in ünlü Miles Morales versiyonu ve kendisinden de ünlü olan kostümü. Siyah ve kırmızı Spidey’nin klasik kostümünde oldukça iyi durmuş.

3. Klasik Spider-Man Kostümü

The CLASSIC Spider-Man Costume

Klasik derken, filmlerde kullandıkları gibi koyu değil, parlak kırmızı ve mavi bir kostümden bahsediyoruz. Spider-Man’in, orijinal, klasik, kırmızı ve mavi kostümünün önündeki kısa siyah örümcekle birlikte, kostümün arkasında parlak kırmızı bir tane daha olsa fena olmaz.

2. Klasik Symbiote Kostümü

The Classic Symbiote Costume

Üçüncü Spider-Man filmindeki o berbat siyah kostüm gerçekten olması gereken bir şey değildi ama güzel olduğu sürece kim Spider-Man’in klasik symbiote kostüm giymesini istemez ki?

1. Iron-Spider Kostümü

The Iron-Spider Costume

Fanlar, Marvel’in gelecek filmi Civil War’da Spider Man’i Iron Man’den fırlamış gibi, kırmızı ve altın rengi Spider Man kostümü içinde görmek istiyorlar.