Yeni Hitman Oyunu: Beta Tanıtım Videosu ve Detayları

Bir kiralık katilin hayatı kolay değildir; tehlikelidir, yalnızdır ve duygusal bir bedel ödenir. Çoğu oyuncu bu kişiliğe uygun olmasa da herkes ara sıra bu role bürünmekten hoşlanır.

hitman

Hitman, modern oyunculukta en eski ve en sevilenlerden bir tanesi aynı zamanda sürekli olarak yüksek kalitede oyun sunarken oyunculara Ajan 47 rolüne bürünme imkanı veriyor. Beta’da katilimiz maceralarına kariyerinin başlangıcına dönerek devam ediyor.

hitman 2

Square Enix, Oyunun Beta sürümü için çıkardığı tanıtım videosunda karlı ICA tesisine getirilen genç Ajan 47, ajansın katilleri tarafından incelenir ve çalıştırılır. Tesis için çalışırken, onun gelecekteki menajeri Diana Burnwood, bilinmeyen bir adamla birlikte, onun muhteşem yetenekleri ve duygusal zayıflıktan yoksun görünüşüyle ilgili tartışırlar; eğer yetenekleri kontrol altına alınırsa ajans için mükemmel bir varlık olacaktır. Fragman, sevdiğimiz ve tanıdığımız Ajan 47’nin başlangıç hikâyesine dikkat çeken “Play The Beginning” cümlesinin ekranda görünmesiyle son buluyor.

hitman 3

Oyunun oynanış stili bazı şeylerin geri döneceğinin sinyalini veriyor; Hitman: Absolution’da oyunculara fazla seçenek hakkı tanınmıyordu ve bu da pek hoş karşılanmamıştı. Çünkü hitman fanları oyunun bu kadar sevilmesindeki önemli faktörlerin atlandığını düşünmüşlerdi. Bunun üzerine oyunun geliştiricileri serinin Hitman: Blood Money tarzında devam etmesine karar verdiler. Hitman: Blood Money’de oyuncular hedefi bıçakla, silahla, zehirle ve kaza süsü vererek öldürebiliyorlardı.

Ayrıca Square Enix çok popüler olan HitmanGO’yu Playstation 4 ve Playstation Vita platformları için uyarlayacaklarını duyurdu. IOS, Android, ve Windows cihazlarında oynanabilen mobil oyun, 2014 Kanada video Oyun Ödülleri’nde,. “En İyi Oyun Dizaynı” ve “En İyi IOS Oyunu”  kategorilerinde ödüller aldı.

Oyunun Betası Playstation 4 platformu için 12 Şubat 2016’da,PC platformu için ise 19 Şubat 2016’da çıkacak. Hitman GO Playstation 4 vePlaystation Vita platformları için 2016 yılında piyasada olacak.