FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Yürüyen Ölülere Veda; THE WALKING DEAD Çizgi Romanı Son Buluyor

0

The Walking Dead çizgi romanı sona erdi. The Walking Dead'in 16 yıllık serüveni son satışa çıkan 193. sayıyla sona erdi! Son sayı için The Walking Dead'in yaratıcısı Robert Kirkman şunları söyledi:

"Ben de üzgünüm. En az sizin kadar ben de bu seriyi özleyeceğim. Bitirmek zorunda kalmak kalbimi kırıyor ancak önümüze bakmalıyız. Ben bu dünyayı ve karakterleri çok seviyorum ancak kaliteden ödün vermek pahasına olayları uzatmak bence bu seriye yapılacak en büyük kötülük olurdu. Umarım okurlarım bu tercihin sebebini anlar. Sizin bitmeyen ilginiz sayesinde bu macerayı layıkıyla anlatabildim. 193 sayı boyunca da bu macera aynı kalitede devam etti. Bugüne dek kimse The Walking Dead'e ne karıştı ne de müdahale edebildi, bunu mümkün kılan da sizin ilginiz oldu. Bu sektörde nadiren görülen bir başarıdır. Bunu mümkün kıldığınız için tekrar teşekkür ederim. Elveda."

 

 

Öte yandan The Walking Dead çizgi romanı dışında dizi ve film kısmında da yeni bilgiler gelmekte. AMC'nin üzerinde çalışmakta olduğu yeni The Walking Dead dizi ve filmlerinden  ilk kadro bilgileri gelmeye başladı. Bu yeni The Walking Dead yan dizisinin başrol oyuncuları arasında Alexa Mansour, Nicolas Cantu ve Hal Cumpston yer alıyor. Ayrıca ilk yan dizisi olan Fear The Walking Dead dizisi de devam etmekte.

 


Henüz ismi konulmamış bu dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak ve 2020 yılında ekranlara gelecek.

Önceki yazımız olan WOLVERINE'nin Gerçek Kızı Ortaya Çıktı ve Tam Bir İblis Avcısı yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.