Marvel Ultimate Evreni MILES MORALES ile Geri Dönüyor!

Spider Man: Into the Spiderverse hayranları için güzel bir haber var! Into the Spiderverse çizgi romanından ve çok sevilen animasyon filminden tanıdığımız Miles Morales karakteri, eylülde yayınlanacak olan Miles Morales: Spider-Man #10 ‘da karşımıza çıkacak. Marvel, Miles‘ın 250. sayısının şerefine bu çizgi romana güzel detay ekliyor. O detay da Ultimate Marvel Evreninin dönecek olması.

Saladin Ahmed tarafından yazılan ve Javier Garron‘un resmettiği çizgi romanda Ultimate Green Goblin’in yanı sıra Ultimatum adlı yeni kötü adamı da göreceğiz. Bu hikayede Miles tam da doğum gününü kutlarken, iki kötü adamın gelişiyle harekete geçmek zorunda kalacak.

Marvel’in ve Mahmud Asrar’ın resmettiği kapaktan alınan ön plan açıklamasında ise yazılanlar şu şekilde:

Miles’ın 250. kişisel sayısı!  Miles’ın Doğum Günü!

 Ultimate Universe, Miles ile geri dönüyor… Ultimatum kim ve Ultimate Green Goblin’i nasıl kullanıyor ?!”

MILES MORALES

Miles Morales ile ilk kez 2011’deki Ultimate Fallout # 4‘te  tanışmıştık. Peter Parker kurşun yarasıyla öldükten sonra Miles onun yerine Spider-man olmuştu. Ultimate Marvel Evreni, ana Marvel Evrenine gelen Miles ve Spider-Gwen dahil birçok karakteriyle birlikte, Jonathan Hickman ve Esad Ribic tarafından yapılan crossover çizgi roman etkinliği Secret Wars‘ta sona ermişti.

Bir Sürü ÖRÜMCEK ADAM! İşte Tüm Zamanların En İyi 10 SPIDER-MAN’i

Marvel sürekli Ultimate evrenin geri dönüşünü ima ederken, yıllardır bunla ilgili hiçbir şey gelmemişti. Eylülde güzel şekilde döneceğini ümit ediyoruz.