FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

U.S. MegaBots Dev Robotları için Destek Bekliyor

0

USA menşeli MegaBots şirketi, Suidobashi Heavy Industry'nin milyon dolarlık robotu Kuratas ile yapılacak olan düelloya kaynak oluşturabilmek için, 500bin dolarlık bir Kickstarter kampanyası başlattı.

Eğer proje hedefine ulaşırsa, yavaş, hantal ve çok ağır olan Mk. II, bir dövüş makinesine dönüştürülecek: hareketleri olabildiğince hızlandırılacak, daha güçlü bir zırh eklenecek, daha iyi silahlandırılacak, hidrolikleri ve güç ünitesi yenilenecek.

4 buçuk metre uzunluğunda ve 5400kg ağırlığındaki robotu, hareketlerini ve silahlarını tam olarak kontrol edebilmek için 2 kişiye ihtiyaç var. Büyük silahı; 1,3 kg ağırlığındaki boya güllelerini saatte 193 km hızında fırlatabilirken , daha küçük olan silahı da 20 tane boya roketi fırlatabiliyor.

Şimdiye kadar kampanyada 57,332 dolar toplanmış, bağışlar 18 Eylül'e kadar kabul edilecek. Ödülleri ise 3D baskı Mk . II ve robotla test sürüşü şansı.

Önceki yazımız olan Hırsız, Taco Bell Lokantasına DEADPOOL Kılığında Girerek Taco Çaldı yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.