Japonya’da Gerçek Bir Pokemon Salonu Açılıyor

Japonya’nın yeni eğlence mekanı “Pokemon Salonu”

Sloganları her ne kadar “Gotta catch’em all!”(Hepsini Yakala!) olsa da Pokemon eğitmenleri her dakika her taşın altında Pocket Monster’ları aramakla uğraşmıyor. Pokémon Ustası olmanın yolu, eğiticilerin yeteneklerini, bağlarını ve biyolojik silahlarını geliştirmek için salona yolculuk etmelerinden geçiyor.

poke 5

Şimdiye kadar bu salonlar sadece video oyunlarında ve Pokemon  animesinde yer alıyordu. Fakat gelecek ay Japonya’da ilk resmi Pokemon salonu açılacak ve burada fanlar birbirleriyle buluşup çeşitli pokemonlarını eğitirlerken gerçek bir etkileşimde bulunabilecekler.

Pokemon Salonu
Pokemon Salonu çocukların favorisi halinde

Pokémon Expo Salonu,  Osaka’nın Expo ’70 Commemorative Park’ı içindeki Expo City’de yer alacak. Japonya’da çok sayıda bulunan satış mağazaları Pokémon Center’lardan farklı olarak Pokémon Expo Salonları satıştan çok deneyime odaklanacak.

poke5

Pokemon Salonu ‘nda Charizard’s Battle Colosseum etkinliklerinden biri olarak, ateş püskürten ejderha’nın eğiticisi Mimi ile atışmasını önleyip sonraki karşılaşmayı kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

poke566

Pokémon Expo Salonu 19 Kasım’da açılacak.

pokse
poke46
pokemon 54
pokemon gym 3
pokeomon gym
a