Suzume No Tojimari Animesi İçin İkinci Fragman Karşınızda!

Kimi No Na Wa, Tenki No Ko gibi popüler anime filmleriyle tanınan Makoto Shinkai’nin yeni filmi olan Suzume No Tojimari animesinin resmi web sitesinde animede yer alacak altı yeni seslendirme sanatçısı, yeni bir görsel, ve animenin ikinci fragmanı yayınlandı. Filmin 11 Kasım’da sinemalarda vizyona girmesi planlanıyor.

Suzume No Tojimari
Suzume Ni Tojimari Animesinin Yeni Yayınlanan Görseli

Suzume No Tojimari Animesinin Hikayesi

Kyushu’nun sakin bir kasabasında yaşayan 17 yaşındaki Suzume Iwato, kendisine “Bir kapı arıyorum” diyen gezgin bir genç adamla karşılaşır. Gizemli adamı takip eden Suzume, dağların eteklerinde sanki bir çöküşten geriye kalmış gibi yıpranmış bir kapı keşfeder. Suzume gizemli kapıya uzanır…

Çok geçmeden Japonya’nın çeşitli yerlerinde farklı farklı kapılar ardı ardına açılmaya başlar ve ardında çeşitli tehlikeler barındıran kapılar kapatılmak zorundadır.

Yıldızlar, batan güneş ve sabah göğünün birbirine karıştığı Japonya’da görünüşe göre tüm zamanları birbirine karıştıran bir gökyüzü vardır. Tehlike büyümeye devam ederken Suzume’nin “kapı kapatma yolculuğu” başlar.

Suzume No Tojimari Animesinin Ana Karakteri Suzume Iwato

Suzume No Tojimari Animesinin Kadrosu

Filmin Ana Kadrosu

Hikayenin ana karakteri olan Suzume Iwato karakterini 2003 doğumlu Nanoka Hara seslendirecek. Diğer ana karakter olan Souta Munakata‘yı ise Matsumura Hokuto seslendirecek.

Filmin yazarı ve yönetmeni şaşırmayacağınız gibi Makoto Shinkai

Filmin karakter tasarımlarını Darling In The Franxx‘den de tanıyacağınız Masayoshi Tanaka tasarlayacak. Filmin müziklerini Makoto’nun önceki filmlerinin müzikleriyle de ilgilenen Kazuma Jinnouchi yapacak.

Film Kadrosuna Yeni Katılan Seslendirme Sanatçıları Ve Animenin Yeni Fragmanı

Filmin kadrosuna yeni katılan seslendirmenleri ve seslendirdikleri karakterleri aşağıya bıraktım.

Tamaki Iwato karakterini Eri Fukatsu, Hitatsujirou Munkata karakterini Matsumoto Hakuou, Minoru Okabe karakterini Shouta Sometani, Rumi Ninomiya karakterini Sairi Itou, Chika Kaifu karakterini Kotone Hanese ve son olarak Tsubame Iwato karakterini Kana Hanazawa seslendirecek.

Anime sizde de heyecan uyandırıyor mu? Biraz daha heyecanlanmanız için yeni fragmanını aşağıya bırakıyorum. İyi seyirler dilerim.