Attack On Titan Monopoly Oyunu İçin Hazırlanın

Monopoly birçoğumuzun sevdiği ve kolay öğrenilen masa oyunlarından biri. Arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte severek oynadığınız Monopoly’nin birçok farklı temada uyarlanmış hallerini görebiliyoruz. USAopoly daha önce Pokémon’dan Legend of Zelda’ya kadar birçok farklı temada Monopoly’i piyasaya sunmuştu. Bu kez ise Attack on Titan Monopoly oyununu sevenleri için hazırlamış.

attack on titan monopoly
Attack On Titan Monopoly

Bu Temmuz’da Monopoly: Attack on Titan oyununda duvar ve geçitleri inşa edecek, güçlü ekipler kurarak Titan saldırılarına karşı kendinizi koruyacaksınız. 2-6 kişi ile oynanan oyun 40 $’lık etiketiyle karşımıza çıkacak.

Attack on Titan’ı takip etmeyi ve Monopoly oynamayı sevenlerin Attack On Titan Monopoly ‘i kaçırmaması gerek.

Attack On Titan’ın konusu:

Shiganshina bölgesinde yaşayan Eren Yeager ailesi ile burada yaşamaktadır. 100 yıl kadar önce ortaya çıkan devler (Kyojin, Titan) nedeniyle insanlar dıştan içe doğru Duvar Maria, Duvar Rose ve Duvar Sina denilen yüksek duvarlar ile bu duvarlar içine kurulan şehirlerde yaşamaktadırlar. 100 yıldır devlerin saldırına uğramayan insanların hayatı bir gün 60 metrelik Muazzam Dev’in (Colossus Titan) ortaya çıkmasıyla tamamen değişir. Bulunduğu duvara Muazzam Dev tarafından gedik açılan Eren’in yaşadığı bölge diğer devlerce istilaya uğrar. Bu istila sırasında annesi gözleri önünde bir dev tarafından yenilen ve tahliye olmayı başaran Eren en yakın arkadaşı Armin Arlert ve üvey kız kardeşi Mikasa Ackerman‘ın yanında bütün devleri öldürme yemini eder, üçü beraber bu hedef uğruna askere katılırlar.Serideki şehirler Almanya’da ki Nördlingen şehriyle benzeşmektedir.