ALTERED CARBON ve PACIFIC RIM Animeleri Hazırlık Aşamasında

ALTERED CARBON ve PACIFIC RIM Animeleri NETFLIX’te olacak.

Netflix, anime dizi ve film projeleri üzerinde çalışmalara devam ediyor. Şu anda 5 yeni anime üzerinde çalışmakta olan Netflix’in bu projeleri arasında Pacific Rim ve Altered Carbon‘un animesi de var. Dai Sato, Richard K. Morgan’ın romanından uyarlanan Altered Carbon dizisinin anime senaryosu üzerinde çalışıyor. Kendisi Ergo Proxy ve Tekken: Blood Vengeance’de bir isim.

Dünyaca ünlü anime yapım şirketlerinden biri olan Gonzo(Hellsing, Full Metal Panic!, Gantz)’nun yeni yapımının adı ise Cagaster (Mushikago no Cagaster) olacak. Bu yapımın konusu ise post-apokaliptik bir dünyada böceğe dönüşen insanlar ile ilgili.

Peki Pacific Rim? Pacific Rim’in anime serisinde Netflix’in işbirliği sağladığı firma Legendary Entertainment. Asya’da da oldukça beğenilen Pacific Rim’i Netflix’te anime versiyonu ile görebileceğiz.

Netflix’in ana içeriklerinden sorumlu isim Ted Sarandos “Asya, günümüzün en etkileyici serilerine ve filmlerine ev sahipliği yapıyor. Netflix sayesinde Güney Kore, Tayland, Japonya, Hindistan, Tayvan veya başka ülkelerden gelen bir daha hiç göremeyeceğimiz hikayeleri karşınıza getirebileceğiz”  şeklinde bir söylemde bulundu.

Netflix yeni anime yapımlarla karşımıza çıkmaya devam edecek.


Ayrıca belki bunları da okumak isterseniz;

NETFLIX’de Daha Çok Anime Olacak! Yeni Anime Yapımcılarıyla Ortaklık Yolda

NETFLIX ANİMELERİ İçinden Seçilmiş 10 Yapım