Yeni DEATH STRANDING Fragmanı ; Karşınızda TROY BAKER!

Kojima Prodüksiyon,  Stüdyonun Sony için özel olarak çıkaracağı Death Stranding’i için Tokyo Game Show 2018’de devasa bir kitleye yeni bir Death Stranding fragmanı sundu! Bir dakikadan biraz fazla süren bu fragman,  bizlere cevap vermesinden ziyada kafamızda daha fazla soru işareti bıraktı açıkçası. Sizler için aşağıya fragmanı bırakıyorum.

Üretken aktör Troy Baker, altın bir kafatası maskesi takan ve görünüşe göre oyunun gezegeninde dolaşan yağlı gulyabanileri manipüle etme gücüne sahip gizemli bir düşman rolünü üstlenecek. Fragmandaki karakterin, Bloodborne’daki yaratıkları andıran bir canavarı çağırmak için maskeyi kullandığını görüyoruz. Bu adam neden bu kadar sinirleniyor olabilir? Bu oyunun türü tam olarak ne? En önemlisi de bu oyunun konusu ne? Gibi soruları kafamıza yerleştiren bir fragman olmuş açıkçası.

Fragmanla birlikte Stüdyo, aktör Tommie Earl Jenkins’in oyunda görüneceğini ve Jenkins, Baker, Guillermo del Toro, Léa Seydoux ve Lindsay Wagner’in oynadığı karakterler için yeni görselleri sergileyeceğini duyurdu.

Death Stranding PlayStation 4 için geliştiriliyor. Yayınlanma tarihi açıklanmadı.

Strokes Tells GIF
DEATH STRANDING Fragmanı