KINGSMAN 3 Yayın Tarihi Açıklandı, Yönetmen Yine “MATTHEW VAUGHN”

Yakında daha fazla  Eggsy ve Harry Hart göreceğiz. Kingsman 3 filminin yayın tarihi onaylanmış durumda..

Duyuru, resmi Twitter hesabı Exhibitor Relations tarafından yapıldı. Gönderi ayrıca Matthew Vaughn’un senaryonun yazılması ve devamını yönetmesi için yapımda olacağını da doğruladı.

Vaughn ilk iki Kingsman filmini yönetti, bu nedenle kendisinin katılımı kesinlikle hoş karşılandı. Bununla birlikte, Taron Egerton ve Colin Firth’in tekrar Eggsy ve Harry rollerinde olup olmayacakları henüz belli değil.

20. Centruy Fox henüz devam hakkında resmi bir açıklama yapmamış olsa da hayranlar Kingsman 3’te ne olacağına dair bir fikre kapılmamışlardı. Mark Strong’un The Golden Circle’daki talihsiz ölümünün ardından dirileceği söylentileri var. Diğerleri, Channing Tatum’un Tequila’nın Kingsman’a katıldığı karakterden beri geri döneceğine inanıyor. Belki de devamı, başka bir ülkede Kingsman’ın başka bir versiyonunu tanıtacaktır. İhtimaller sonsuz.

Kingsman 3 birçok hayranı mutlu eden bir haber olabilir. Ancak üçüncü filmin bazı karakterleri diriltirken daha az bir fantastik yaklaşıma sahip olacaklarını umalım. Firth’un aksiyona tekrar sokulması harika olsa da, Harry’nin dönüşü bir şekilde saçma oldu. Yine de, Vaughn’un bundan sonra ne düşüneceğini dört gözle bekliyoruz.

Kingsman 3 çoğu hayranı için iyi olabilir, ancak üçüncü filmin bazı karakterleri diriltmede daha az fantastik bir yaklaşıma sahip olacağını umalım.. Firth’u tekrar eyleme geri döndürmek harika olsa da, Harry’nin dönüşü saçma şekilde saçma oldu. Yine de, Vaughn’un bundan sonra ne düşüneceğini dört gözle bekliyoruz.

Golden Circle yıldızları arasında Julianne Moore, Halle Berry, Pedro Pascal, Jeff Bridges ve Elton John vardı. Bu aktör ve aktrislerin Kingsman 3 için geri getirilip getirilmeyeceği hala belli değil.

Kingsman 3 filminin 8 Kasım 2019’da yayınlanması planlanıyor.