SONY E3 2019 ‘a KATILMAYACAK!

SONY E3 2019

E3 oyun sektörünün şüphesiz en önemli konferanslarından. Büyük şirketlerin tek tek sunum yapmasıyla yeni oyunlar tanıttığı, duyurduğu oyunları gösterdiği devasa bir etkinlik. Ve Sony E3 2019 ‘a katılmayacağını duyurdu. Geçen sene Last of Us 2 için yaptığı muhteşem sunum ile birlikte Kingdom Hearts, Ghots of Tsushima ve yılın en önemli oyunlarından Marvel’s Spider-Man‘i bizlere gösteren Sony E3 2019‘a katılmama kararı aldı.

Sony E3 2019 ‘a katılmayacak olmaması hakkında GI ile konuştu.

Game Informer‘a verdikleri açıklama da “Sektör geliştikçe, Sony Interactive Entertainment oyuncu topluluğuna dahil olmak için yeni fırsatlar arıyor. PlayStation hayranları bizler için dünya anlamına geliyor. Ve bizler onlar için her zaman yenilik yenilik yapmayı, farklı düşünmeyi ve oyunculara yeni deneyimler yaşatmanın farklı yollarını denemek istiyoruz. Bu sebeplerden E3 2019’a katılmama kararı verdik. 2019’da topluluğumuz için yeni yollar araştırıyor olacağız ve tüm bunları sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” dediler.

Sonuç olarak E3 gibi prestijli ve devasa bir etkinlikte topluluğumuza farklı birşeyler sunmayacaksak katılmayalım demişler. Bizce çok mantıklı. Sony her zaman E3’de güzel sunumlar ve güzel teknolojiler sunmuş bir şirket. Bu seneyi es geçip bir sonraki sene gerçekten tatmin edici ve güzel bir konferans hazırlayacaklarsa ne mutlu bizlere.