PHOENIX BEŞLİSİ, MARVEL FUTURE FIGHT’a Giriş Yapıyor!

Marvel‘ın pek çok mobil oyunundan (Şampiyonlar Turnuvası, Puzzle Quest, Battle Lines, Strike Force…) biri olan Future Fight‘a çizgi roman dünyasının gördüğü en güçlü ekiplerinden biri olan Phoenix Beşlisi, Eylül güncellemesi ile birlikte geliyor.

Güncelleme Avengers vs. X-Men çizgi roman serisinde Phoenix gücünü elde etmiş 5 karakterden üçünün Phoenix kostümleri ile oyuna yeni katılan üç karakteri içeriyor. Tüm bu bahsettiklerimiz X-Men ile alakalı. Cyclops, Emma Frost ve ColossusPhoenix Gücü‘ kıyafetlerine kavuşup baya güçlü bir hale gelirken hali hazırda çok güçlü olan Rachel Summers ile Kid Omega ve Kitty Pryde karakterleri de oyuna katılıyor.

Oyuncuların kafasına takılan sorun ise 5 kişilik ekipten neden sadece üçünün bu üniformayı aldığı. Çizgi romanda Phoenix gücüne sahip olmuş diğer iki isim Namor ve Magik henüz Phoenix üniformalarına kavuşamadılar.

Netmarble tarafından geliştirilen bu aksiyon-rol yapma oyunu 2015 yılından beri IOS ve Android kullanıcılarını eğlendirmeye devam ediyor. Oyun App Store ve Play Store’dan ücretsiz indirilebilir. Şahsen bu güncelleme ile mobil cihazıma oyunu yeniden yükleyip oynamayı düşünüyorum.

Kitty, Cyclops, Rachel

Siz hangi Marvel oyunlarını oynuyorsunuz, Future Fight’ı hiç denediniz mi? Yorumlarda görüşlerinizi bize iletip yazılarımızı sosyal medya hesaplarınızda ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. 

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.