BLEACH BRAVE SOULS HABERLERİ – O Zaman Getsuga Tensou!

Tite Kubo’nun manga serisi olarak devam ettiği Bleach, anime dünyasında en sevilen uzun serilerden biri. Fakat oyun konusunda emsallerinden geride kalıyor. İşte bu haber Bleach fanlarını mutlu edebilir.

Biraz gecikmiş de olsa animeseverlerin merakla beklediği Bleach’in yeni mobil oyunu Bleach: Brave Souls, KLabGames tarafından yayınlandı. Crystal Fantasia’nın yapımcısı tarafından hazırlanan oyun hem IOS hem de Android platformlarda oynanabiliyor. Hello Sleepwalkers grubunun “Pandemonium” isimli parçaları da tema müziği olarak yer almakta.

Şu anda ülkemiz için kapalı olsa da önümüzdeki zamanlarda İngilizce dil seçenekli şekilde yayınlanacaktır.

Bleach Brave Souls oyununu IOS için buradan, Android için ise buradan indirebilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Yoksa BLEACH Animesinin Devamı mı Geliyor? 

Bleach Brave Souls

BLEACH BRAVE SOULS İngilizce Olarak Oynanabilecek (26 Kasım 2015)

 Bleach’in mobil oyunu Bleach Brave Souls, Japonca dilinde ve lokal kilitli şekilde sunulmuştu. Yani biz Türk oyuncular bu oyuna ulaşamıyorduk.

Bleach Brave Souls
Bleach Brave Souls

KLab Global,  IOS ve Android için ön kayıtları almaya başladı.

Oyun free-to-play olarak oynanabilmekte. Oyuncular, üç kişilik takımlar kurarak Tite Kubo’nun Bleach mangasındaki hikayelere göre görevleri yaparak oyuna devam ediyorlar. Tür olarak ise hack-and-slash tarzı denebilir. Ayrıca oyun servisi oyunda haftalık ligler düzenleyerek, oyuncuların ödüller kazanmasını sağlıyor.

Oyun Japonya’da Temmuz ayında sunulmuştu ve 7 milyon kullanıcıya ulaşmıştı. Ancak KLab, önceki ay, eşya satışlarının Ağustos ayından beri düştüğünü belirtti.

BLEACH: BRAVE SOULS’un İndirilme Sayısı 30 Milyonu Geçti! (1 Mart 2018)

Ünlü mobil oyun geliştiricisi KLab’ın meşhur oyunlarından biri olan  Brave Souls yapılan duyuruya göre 28 Şubat 2018 tarihi itibariyle 30 milyondan daha fazla kullanıcı tarafından indirildi. Kubo Tite’nin Weekly Shounen Jump Magazine (Haftalık Shounen Jump Dergisi)’nde yayımlanmış ve Studio Pierrot animasyon stüdyosu tarafından animeye uyarlanmış ünlü seri Bleach’in son mobil oyunu olan Bleach: Brave Souls 2016 yılında tüm dünya için yayınlandığından beri büyük beğeni topladı.

Aksiyon ve eğlence bir arada

Hack’n Slash Aksiyon türündeki oyunda oyuncular sevdikleri karakterleri kullanıp çeşitli düşmanlarla savaşabiliyor ve animede görülen birçok hikâye telefonlarda yeniden canlandırılıyor.

Oyunun 30 milyon indirme eşiğini geçmesini kutlamak amacıyla geliştirici şirket KLab tarafından belli bir süre boyunca oyunculara oturum açma hediyeleri, ekstra oyun içi para ve benzeri çeşit çeşit hediyeler veriliyor. 30 milyon hediyelerinin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz: