FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

MARVEL, Mobil Oyunuyla 4 Yeni Karakterini Tanıtıyor: Karşınızda WARRIORS OF THE SKY!

0

Yine bir Marvel mobil oyunu haberi ile karşınızdayız. Marvel’ın mobil cihazlar için olan oyunlarının en popülerlerinden biri olan Future Fight bir ilke imza atıyor. Oyun ilk kez kendi bünyesi için özel olarak yarattığı, orijinal karakterleri ile karşımıza çıkacak.

Bildiğiniz gibi Marvel ve DC gibi oluşumlarda karakterlerin çizgi roman sayfalarından sonra televizyona, filmlere, oyunlara uyarlanmasına alışkınız. Lakin çok tutan bazı yapımlar da kendi hikaye örgüsü için yeni karakterler yaratabiliyor. Bunların en belirgin örneği Batman: The Animated Series ile ilk kez hayatlarımıza giren Harley Quinn ve ilk Iron Man filminden sonra çizgi romanlara da geçen Phil Coulson.

Örnekler artırılabilir tabii, bugün de en yeni örneği ile birlikteyiz. Bir nevi dört elementi temsil eden ve bu yönüyle Avatar‘a benzetilebilecek olan dört kahraman oynanabilir karakterler olarak yakında yeni güncelleme ile oyuna dahil olacak.

WARRIORS OF THE SKY (Gökyüzünün Savaşçıları) olarak adlandırılan bu ekibin kahramanlarına göz atalım:

BLUE DRAGON

Doğuyu savunan Mavi Ejderha, aile yadigarı mızrağı ile dokunduğu her şeyi ejdervari bir silaha dönüştürebiliyor. Karşılarına çıkabilecek her türlü engele karşı koruyucu ruhu ve bilgece kararlarıyla bu Vietnamlı soylu aile kızı ekibin liderliğini yapıyor.

WAR TIGER

Batıdan gelen Savaş Kaplanı, mistik Kaplan Pençesi ile kötülüğü defediyor. Taylandlı bu eski general tecrübeli bir savaşçı olarak ekibe büyük katkı sağlıyor.

SHADOW SHELL

Kuzeyin stratejisti Gölge Kabuğu, son derece gelişmiş tüfeği ve Ba Gua enerji kalkanı ile düşmanları uzak mesafeden etkisiz hale getirip takım arkadaşlarını koruyabiliyor. Zeki bir taktikçi olan Shell, Tayvan’da onu evlat edinen ailesi kendisini zehirlemeye çalışırken toksik bağışıklık güçlerini kazandı ve şimdi ekibin savaş stratejilerini geliştiriyor.

SUN BIRD

Güneyin koruyucusu Güneş Kuşu ekibin sağlıkçısı. Ekibin karizmatikliğini de üstlenen Bird aslında 1600’lerde yaşayan Malezyalı bir korsandı. Günümüzde yeniden doğan kahramanımız güçlerini dünya için en iyi şekilde kullanmak istiyor.

Sizce Asya kökenli bu yeni karakterleri çizgi roman sayfalarında ya da belki bir gün beyaz perdede görebilir miyiz? Yorumlarda görüşlerinizi bize iletip yazılarımızı sosyal medya hesaplarınızda ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.