DRAGON AGE 4 Ne Zaman Çıkacak?

Dragon Age 4 Ne Zaman Çıkacak? Açıkcası pek yakında değil gibi.

BioWare bu ay Dragon Age oyunuyla ilgili bir duyuru yapacak olmasına rağmen yeni Dragon Age oyununun çıkmasına en azından birkaç yıl daha var gibi gözüküyor.

DRAGON AGE 4 Ne Zaman Piyasada Olacak? 

VentureBeat haberine göre, BioWare’e dair kaynaklar oyunun hala yapım ve geliştirme aşamasında olduğunu gösteriyor. Stüdyo ve Electronic Arts şuanda bir isim arayışında. Yine de Perşembe günü olacak The Game Awards öncesinde oyunun isminin duyurulmuş olabileceği ön görülüyor.

Anthem‘e odaklanılması için oyunun kısa süreliğine rafa kaldırıldığı iddiaları ortaya atıldı. Her nasılsa, stüdyonun yaptığı resmi açıklamalar bizlere ekiplerinin aktif olarak hem Dragon Age hem de Mass Effect oyunları üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Bioware Genel Müdürü Casey Hudson

Geçtiğimiz haftalarda BioWare, Dragon-Age ile alakalı aralık ayı için bir duyuru yayınladı. Buna istinaden şu anda tüm gözler The Game Awards sonucu gelecek büyük duyuruda. Olası bir Crash Team Racing düzenlemesi ise alay konusu olarak gösterildi. Yine de NaughtyDog, Rocksteady Stüdyoları ve CD Projekt Red bu seneki The Game Awards’ta üst düzey projelerini gösterime sunmayacaklarının altını çizerek dile getirdiler.